За храненето с АМ

  • 462
  • 10
  •   1
Отговори
Искам да попитам до кога АМ може да замества хранене. Сина ми е на 11 месеца все още пие сутрин и вечер АМ, на обед и следобед храната от кухнята. Притеснявам се до кога, това мляко може да замества хранене. Благодаря предварително на всички!

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Ние още сме малки но мисля, че щом го насища и си спи без проблем е ок.

# 2
  • Мнения: 1 701
Ще следя темата, защото и ние сме в същото положение...  newsm78
Попара не давам сутрин, предпочитам да пие АМ.  Peace
Само се чудя какво да давам преди млякото вечер, при положение, че идва лято, дните са дълги и ще висим навън до късно...  Thinking Около 2-3 чАса след следобедната закуска й давам 1 малко плодово пюре, за да издържи малко повече от 4 чАса, но си мисля, че не е достатъчно, ако трябва да измести млякото до към 22 ч.  newsm78

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Голямо плодово....или каша?

# 4
  • Мнения: 27 524
щом го насища и си спи без проблем е ок.

 Peace

# 5
  • Мнения: 2 309
Сина ми е на 2,7г и все още сутрин и вечер му давам АМ - задължително е според мен,поне до 3г да не се лишава от приема му... Peace
След ,като го изпие сутрин си хапва и други неща Flutter

# 6
  • Мнения: 2 309
Ще следя темата, защото и ние сме в същото положение...  newsm78
Попара не давам сутрин, предпочитам да пие АМ.  Peace
Само се чудя какво да давам преди млякото вечер, при положение, че идва лято, дните са дълги и ще висим навън до късно...  Thinking Около 2-3 чАса след следобедната закуска й давам 1 малко плодово пюре, за да издържи малко повече от 4 чАса, но си мисля, че не е достатъчно, ако трябва да измести млякото до към 22 ч.  newsm78
Когато вечеряма сина ми "откача" от нашите чинии храна и така се засища,след около половин час давам АМ...
Може примерно да му предлагаш макаронени изделия,кремчета "Данете" или други,по избор...

# 7
  • София
  • Мнения: 2 967
Виж на колко е моят син и си представи, че може да кара 24ч. на АМ. Все още сутрин яде само АМ и по-късно закусва в яслата, а вечер ако не иска да яде или пък хапне малко, си иска задължително млякото.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И Тери закусва АМ,а преди вчерното/в 22 часа/ яде супа към 19:30.

# 9
  • Мнения: 4 399
Моята дъщеря продължава да пие на закуска и на вечеря само АМ и на 14 месеца. Не виждам проблем.

# 10
момичета при нас млякото се дава в 8.30 сутринта и се яде чак в 12.30, затова ми се искаше да го споделя, тъй като той не яде никакви междинни закуски, нито пък вечер преди млякото нещо друго.

Общи условия

Активация на акаунт