Вирус?

  • 516
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 215
Моето мишле отказва да яде от 2-3 дни.  Tired Постоянно му се спи и е много кисел. Плаче и не иска да го пускам от ръцете си. А обикновено е много щур... Имаше и леко разстройство. Днес педиатърката каза, че това е вирус. Бре, какъв е тоя вирус! Какви мерки взимате вие при такива ситуации?

# 1
  • Мнения: 941
Да не е от зъби?Температура има ли?И какъв е тоя вирус според докторката и какви мерки взе тя???

# 2
  • Мнения: 215
Изписа Милупа, оризова каша и прахчета за затягане. Температура мисля, че няма (не стои кротко за да премеря) , а зъбките още не дават видими признаци.

# 3
  • София
  • Мнения: 43 903
намери начин да премериш Т понякога изглежда, че нямат , а всъщност имат и то хич не ниска такава. Прахчетата - "ентерол" ли са - те са добри трабва да помогнат, ако е по-тежко разтройството може да пробвате и на лечебна хумана да минете (аз съм за хумана, малкия я обича бананова и сладка е докато на милупа е морковна и не я иска), но това ест след като го обсъдите с лекаря ви - дали и по колко, иначе и моя така миналата седмица - няколко дни с разтройство, 2 дни с 38 -38р2 градуса Т, но си беше доста жизнен въпреки всичко. Внимавай да не се обезводни - давай доста течности - разтройството, Т и повръщане може бързо да доведат до обезводняване и това отпускане и поспаливо настроение, по принцип не е мн хубаво...
дано оздравеете бързо.
Ако го кърмиш - кърми винаги когато поиска - дори да е мн начесто и по малко - това е най-доброто лекарство за коремчето и срещу обезводняване Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт