Фирмата - производител на дограма BLICK и малко инфо за нея?

  • 1 954
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 479
Искаме да сложим дограма Блик в нашите и издирвам производителите, но нещо в нета не мога да се ориентирам.. Някой знае ли кой е производител, а ще съм благодарна ако сподели и дали е доволен от услугите им  Peace Hug  bouquet

Последна редакция: вт, 10 апр 2007, 15:31 от Eli4ko

# 1
  • София
  • Мнения: 10 825
http://www.blick.bgcatalog.com/index.html

Това е производителя, но не разбирам защо ти е той. Те произвеждат дограма, а профили Blick. Дограмата е съвкупност от профила, стъклопакета и обкова

# 2
  • София
  • Мнения: 2 828
Моят опит с дограма Блик е следния: тръгвам да се нанасям в новото жилище и решавам да приобщавам половината балкон в следствие, на което току що монтираната /респективно и платената при покупката на жилището/ дограма Блик ме става излишна. Чистак нова с лепенките.... Гледах я няколко месеца докато чаках акт 16 - отварях и затварях прозорци и врати... дограма като дограма... Тръгнахме да я демонтираме/махаме ... ужъсТ ... Само ще ти кажа, че поради ремонтни дейности аз и още двама съседи се оказахме с по около 5-10 кв дограма Блик новичка ... никой не я искаше, просто не можаха да я продадат, едвам я подариха . Аз някак успях да я внедря в едно помещение като зидаха специално по нейните размери... Прави ужасно конденз, отваря се и затваря "дървено". В момента съм с Рехау и просто разликата е от земята до небето... Просто никога не бих си сложила Блик, Вайс профил дето е по-евтина от тях поне си личи, че е евтина, ама е по-добра....
толкоз от мен   

# 3
  • Мнения: 479
http://www.blick.bgcatalog.com/index.html

Това е производителя, но не разбирам защо ти е той. Те произвеждат дограма, а профили Blick. Дограмата е съвкупност от профила, стъклопакета и обкова



Ами мислех си, че ако те правят и поставяне, ще е най - евтино...

Dragon's Bride, мерси за мнението.. Ще проуча и Weiss Profil  Peace

Общи условия

Активация на акаунт