Какво си слагате на шкафовете в хола за украса?

  • 2 598
  • 36
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 152
За секциите имам предвид, ама нали не всички им викат секции сега newsm78
Имам едни рафтчета и един шкаф, на които все не мога да им намеря нещо подходящо - хем да не е банално (вазичка ...), хем да не е кичовско. Трудно се намира баланса. То тикви слагах (оранжеви, че отстрани има една оранжева камина), то разни плетени топки, но все не мога да се спря на нещо подходящо. Ето за какво иде реч при нас:
http://i118.photobucket.com/albums/o98/galia_gtsp/Razni/DSC00242.jpg
Май ще трябва да се заровя в магазини като Генезис и Крео и да купя нещо от типа 'една серия'  Thinking
Дайте ваши идеи, и снимки ако може  Flutter

# 1
  • Мнения: 4 546
аз имам снимки и една много готина ваза  - уж не масово производтство, но съм я виждала на 2-3 места  Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 4 865
Нямам шкафове в хола.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 152
Нямам шкафове в хола.
рафтове, секцийка, скрин?

# 4
  • София
  • Мнения: 4 865
Нищо - шкаф за телевизора само, маса и камина.

# 5
  • Мнения: 742
книги, една бронзова пластика, книги.

# 6
  • Мнения: 8 999
Книги, книги и пак книги. Двете ни любими игри - скрабъл и маджонг и речници /правописни, тълковни/, кратка енциклопедия, няколко произведения на изкуството - дело на децата, няколко стойностни статуетки /3 бр./ и това е. Предпочитам дребните прахосъбирачки да са зад вратичка.

# 7
  • Мнения: X
Книги, книги и пак книги.
И при нас е така.

# 8
  • Мнения: 2 700
Шкафове нямам -  имам старинен бюфет и библиотека.
На видимо място имам книги, статуетки, картини, свещници, вази с цветя, снимки, саксии с висящи цветя, пепелници (не за декорация, а за употреба).

# 9
  • Мнения: 3 211
и аз си търся нещо интересно, ето това беше доскоро: http://images13.snimka.bg/002244323.jpg

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Книги, книги...

# 11
  • Русе
  • Мнения: 511
Свещички, свещници, вази с цветя, книги, рамки със снимки, слончета....абе, много неща - само праха да го бърше някой друг!

# 12
  • София
  • Мнения: 3 271
Вази, купи, книги, разни керамични фигурки, свещници....абе все неща дето събират прахоляци Mr. Green

# 13
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Книги и снимки.

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051

Разбира се, и снимки  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт