Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 10 039
  • 295
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 474
Нова тема     chef

Последна редакция: пн, 09 апр 2007, 18:21 от L е о

# 1
  • София
  • Мнения: 4 585
Хайде аз ще съм първа. Smile
На обяд ядохме прясно зеле с домати, сготвено лично от мъжа ми.Това е единственото нещо, което може да готви, разбира се плюс яйца и първени картофи, които са си страшно кулинарно майсторство tooth
Довечера мисля да направя спанак с ориз, че ме мързи да готвя пилето в камерата.
Иначе дояждаме и останалото от вчера. Simple Smile

# 2
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Вчера бяхме на гости на мама - зелена салата с репички и яйца, кокоша супа, агнешко печено с много пресен лук, ориз с дреболиите на агнето с много пресен лук и джоджен, имаше и пилешки бутчета с картофи, ама тях си ги взехме за вечеря hahaha...десертът - естествено козунак.
Днес - съответно доизяждане на всичко, пратено от вчера Mr. Green.

# 3
  • Мнения: 2 922
Вчера: вратни пържоли, зелена салата.
Днес: пилешки хапки и отново зелена салата.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 814
Вчера- зелена салатка,пилешки хапки с топено сиренце,гъбки и соев сос.
Днес-таратор и пица.  chef
И естествено козунак.

# 5
  • Мнения: 1 120
вчера-агнешко с дроб сърма и пролетна салата-жалко,че не ям нищо от изброените.хапнах малко месце,домат и краставичка
днес на обед-домашна баничка
за вечеря-спагети и плодова салата с много сметана  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 4 370
***обяд и вечеря  - навън

Значи си от подкрепящите акцията за чиста кухня... Чистя кухня с ядене навън! ***

Мама Цоцоланка, не бяхме в града и хапвахме на вън, но акцията за чиста кухня я подкрепям с две ръце, особено ако я чисти мъжа ми.  Mr. Green Вчера ми лъсна абсолютно всички кухненски ел.уреди и плотове.  Peace

По темата:
закуска - кускус
обяд - на гости у свеки, агнешко и зелена салата
вечеря - може и да няма такава

# 7
  • Мнения: 121
За обяд зелена салатка с риба тон и крутони http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2523312

за вечера пилешката фантазия в гювеч на Leo 

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2599658

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2599674

# 8
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Jenny_71, виждам, че сме на една вълна. И аз днес съм сготвила пилешката фантазия /тази "манджа" стана любима на нашето семейство!/, но без пиле, а с ... наденички...
И салата от доматки - това всичко за вечеря.

# 9
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Дояждаме оризче от вчера  Wink

# 10
  • Мнения: 1 063
Пилешка супа за обяд и каквото имаше в хладилника за дообиране, за вечеря кюфтета и салата от домати с лук.

# 11
  • Мнения: 277
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ! easter
По празниците бяхме по гости - традиционното агнешко, салати, снощи - кюфтета на скара, задушени пресни картофи, печени пилешки бутчета..., и се омързеливих, нещо не мога да измисля какво да сготвя за довечера, но имам цял ден да реша  Grinning

# 12
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Днес - пълнен заек, зелена салата. За десерт ще спретна нещо с останалия козунак.

# 13
  • Мнения: 1 364
Ориз с зеленчуци и салам

# 14
  • Мнения: 844
Снощи - Гювеч по градинарски и таратор
Днес - все още ?

Общи условия

Активация на акаунт