Солариум и козметичка в Пловдив !

  • 4 783
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 802
Моля,  някой от Пловдив да ми препоръча козметичка и солариум !
идеята е да се намират близо до центъра или широк център и да има удобно място за паркиране, че напоследък и това се оказа проблем .

# 1
# 2
otnosno tvoia vapros  , ako ne e kasno razbira se  ........... salona v koito az xodia    v  Plovdiv     e na centara   imat straxoten solariym  , a  kozmetichkata xodia otdavna pri neia i sam mnogo dovolna    eto  ti  nomer   obadi   se    GSM: 0888447155    ili   tel:628870

# 3
  • София
  • Мнения: 117
Дайте някакъв адрес или име на салона.

# 4
  • Мнения: 17
Ako e udobno da si predloja uslugite,salonat e na Djumajata mejdu Feshon kafe i magazin za obuvki Dizi,imame i horizontalen turbo solarium,ako rehih zapovadai-tel. 0898456908

# 5
  • Мнения: 17
zabravih da napiha,salonat se kazva "Leidi",imame manikur,pedikur i frizorki.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 41
Аз съм ходила в този салон които е между Дизто и Фешана нагоре по малката уличка.Много съм доволна от солариума и от козметиката.Козметичката се казва Вили.Много е добра Laughingтелефона е 621941

# 7
  • Мнения: 165
Gore6to ti prepora4vam salon KIPRA,do MARMALAD kozmeti4kata e magiosnica,solariuma e turbo - vertikalen Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 117
Мерси за инфото! Simple Smile

# 9
  • Мнения: 802
да, благодаря за инфото
салона на джумаята може да е добър, но няма място за паркиране там и това е проблем .
не ми се обикаля целия капан за да намерия място за паркиране ....

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 806
До Панаира ако те устройва - срещу него, до химическото чистене, има добър и евтин салон. Козметичката харесвам много, мисля, че и солариум има.

# 11
А какви са цените в салон "Лейди"?

# 12
  • Мнения: 33
Аз ходя до Avenu козметичката се казва Даниела,страхотна е!Те са две там,ако решиш търси нея другата е смотана.Място за паркиране има на гърба на Avenu.А за солариум знам че е много хубав този в Джофра в Кичука и не е много скъп.И там може да се намери място за паркиране Simple Smile

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Аз ходя до Avenu козметичката се казва Даниела,страхотна е!Те са две там,ако решиш търси нея другата е смотана.Място за паркиране има на гърба на Avenu.А за солариум знам че е много хубав този в Джофра в Кичука и не е много скъп.И там може да се намери място за паркиране Simple Smile

Къде се намира Джофра в Кичука?

# 14
Джофрата се намира на ъгъла на  бул.Македния и ул.Крушево,обаче козметичката е под всякакава критика. Солариума е добър.

Общи условия

Активация на акаунт