Любимите ни сандвичи пицички

  • 2 073
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 375
   Филийки се намазват с масълце. Коричките им отстрани се натъркват с половин домат, за да не са твърди след това. Отгоре се настъргва кашкавал, поръсва се чубрица и се посипва по малко доматен сок. Пече се до лекото разтваряне на кашкавала.
   

# 1
  • Мнения: 27 524
Във фурна ли? И в тава или директно върху решетката?

# 2
  • Мнения: 375
Аз ги слагам в тавичка и пека в загрята фурна за около 5 мин., но, предполагам, стават и в скара за сандвичи.

# 3
  • Мнения: 27 524
Ама в скара няма да се препече отдолу. Аз бях опитвала така в тавичка, но може би заради домата, за който не знаех, станаха ужасно твърди. Иначе вкусни, де. Пак ще опитам, но така намазани. Мерси за идеята  Hug

# 4
  • Мнения: 375
Коричките стават меки като средата на филията. Стават с всякакъв хляб, но най-добре е с фабрично нарязания. Това е оригиналната рецепта,  пробвайте я така, а иначе можете да добавите шунка или каквото там решите.

# 5
  • Мнения: 159
  Благодаря за идеята. Моят син определено ще ги хареса. Ще ги направя още днес.

# 6
  • Мнения: 5 475
Ще пробвам и аз,че отдавна ми се е прияло нещо подобно.

# 7
  • Мнения: 375
Разтапят се в устата. Моят син, ако можеше, само тях би хапвал. Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 716
Може да сложите тънък резен от домат или краставичка и да го покриете плътно с парче кашкавал или колбас. Зеленчуците остават по средата и придават свежест и правят сандвича сочен. Аз ги правя в парти-грил (покрита скаричка).

# 9
  • София
  • Мнения: 4 587
Ще се пробва. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 364
Ще пробвам!

# 11
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
И аз!

# 12
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Копирах си рецептата  Laughing И без това винаги изхвърляме хляб... сега това няма да ни се случва. Ще ги направя още тази вечер. Благодаря Тина-Рина   bouquet

# 13
  • Мнения: 375
Много ще се радвам, ако и на вас ви харесат, защото са бързи, лесни, вкусни - чудесна закуска, а понякога и вечеря Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 120
сега ще направя една филия пробно и ще кажа резултата  Wink
на колко се пече?

Общи условия

Активация на акаунт