Лунна диета - 10.04 - 11:04 ч.

  • 1 318
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 164
Защо още няма тема? newsm78 Ето аз пускам!  bouquet Един ден по-рано за да сме психически подготвени! Crazy Joy

# 1
  • Мнения: 6 958
Лунатичките стигнахме до консенсус Белинея да пуска темата   bouquet Тя я оформя много красиво... Но ти вече си го направила...   bouquet

# 2
  • Мнения: 4 164
Лунатичките стигнахме до консенсус Белинея да пуска темата   bouquet Тя я оформя много красиво... Но ти вече си го направила...   bouquet
Еми аз чета,чета в предишната тема... ooooh! Не можах да намеря.Пропуснала съм.Съжелявам.Не пишете тук.Нека да чакаме Белинея. Peace

# 3
  • Мнения: 2 584
а аз само да попитам някои от вас правят лунната диета 3 дена, даите малко инфо 3 дена не ядете нищо и пиете само минерална вода, фрешчета и чай без захар или нещо не съм разбрала, защото 3 дена само на течности newsm78 ми се вижда много

# 4
  • Мнения: 6 958
а аз само да попитам някои от вас правят лунната диета 3 дена, даите малко инфо 3 дена не ядете нищо и пиете само минерална вода, фрешчета и чай без захар или нещо не съм разбрала, защото 3 дена само на течности newsm78 ми се вижда много

ден преди и ден след лунна е препоръчително да сме на по лека храна - плодове и зеленчуци за да може ефекта от лунната да е пълен... Течностите са само по време на лунната диета  Peace

# 5
  • Мнения: 2 584
а аз само да попитам някои от вас правят лунната диета 3 дена, даите малко инфо 3 дена не ядете нищо и пиете само минерална вода, фрешчета и чай без захар или нещо не съм разбрала, защото 3 дена само на течности newsm78 ми се вижда много

ден преди и ден след лунна е препоръчително да сме на по лека храна - плодове и зеленчуци за да може ефекта от лунната да е пълен... Течностите са само по време на лунната диета  Peace

много ти благодаря Hug ама малко се поосвиних и днес та няма да стане ден преди но ден след лунната може и да опитам, за следващия път ще знам

# 6
  • Мнения: 6 958
Не всеки прави така, но си струва да се опита  Peace

# 7
  • Мнения: 3 453
Аз намерих това 10.04, 21:04  http://www.astrohoroscope.info/moon.htm

Значи е от вечерта нали? newsm78Странно ми е да има такава часова разлика с този час от заглавието на темата. newsm78

# 8
  • Мнения: 6 958
Според това тука си е 11.04 ч.  newsm78

http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=3393

Според Белинея също  newsm78

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=178648.0

Странна работа  Shocked

# 9
  • Мнения: 814
 Честито Возкресение Христово на всички!
 Кitikat, благодаря ти за новата темичка! Съвсем бях забравила за лунуването покрай празника и гостите, а още по-точно с непрекъснато въртене около печката и фурната! И само преди мъничко се бях замислила колко ми е необходим един лунен ден за разтоварване!
 И този път трябва да успея, за да залича последствията от различните форми на освинване!
 С вас съм! Твърдо!

# 10
  • Мнения: 554
И по моя календаре от 20.15 мин.  Shocked
Ами сега?  newsm78

# 11
  • Мнения: 6 958
И по моя календаре от 20.15 мин.  Shocked
Ами сега?  newsm78

Този път голямо объркване настана май  newsm78

# 12
  • Мнения: 3 461
 В 21:04 започва. Peace

# 13
  • Мнения: 6 958

Аз не вярвам на никой сайт вече за лунната  Crossing Arms 3 различни мнения... са прекалено много  Crossing Arms

# 14
  • Мнения: 3 461

Аз не вярвам на никой сайт вече за лунната  Crossing Arms 3 различни мнения... са прекалено много  Crossing Arms

Можеш да се довериш на astrohoroscope, ползвам го от няколко години, до сега не е имало грешка. Hug

Общи условия

Активация на акаунт