Твърда коса

  • 7 238
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 424
Здравейте,момичета
Моята коса е тънка, много мека и въздушна, когато има вятър и трябват 5 мин и изглеждам все едно не съм виждала гребен   #Silly  Чудя се има ли начин да я направя по-твърда,по някакъв начин да уплътня косъма ?   Thinking
Помагайте с предложения и съвети  Praynig

# 1
  • Мнения: 916
Правя си маската от седем седмици, средно по два пъти на седмица. През това време успях да изчета всичко писано до сега (дори за държавните изпити не съм чела толкова много  Wink). Регистрирах се ако имам въпроси да питам, обаче то всичко вече е питано и отговорено, та нямаше смисъл.
Много съм доволна, косата ми стана някак плътна. Аз да си призная исках само да расте бързо и постоянно се фръцках пред огледалото, но резултата е налице тези дни - косата ми наистина е по-дълга и вече се вижда и с "просто око". Даже си направих снимки преди-след. Ако някой е любопитен относно Мегадерма и това опитах.
Защо не пробваш маската на Деси!

# 2
  • София
  • Мнения: 4 585
Аз имам подобен проблем и почти нищо не ми помага за съжаление. Rolling Eyes
Можеш да пробваш с хума, но пък от нея на мен лично ми се губи блясъкът.
Пяна слагаш ли?

# 3
  • Мнения: 1 424
Аз имам подобен проблем и почти нищо не ми помага за съжаление. Rolling Eyes
Можеш да пробваш с хума, но пък от нея на мен лично ми се губи блясъкът.
Пяна слагаш ли?

Не,не слагам нито пяна,лак,гел и т.н. защото много ми се омазнява косата и без тях  ooooh!
Това с хумата не е лоша идея  Peace Ще ми припомниш ли как беше маската и колко време се стои?  Praynig

# 4
  • Мнения: 1 424
Да си побутна темичката, все още чакам идейки  Whistling

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Здравей,наскоро четох в един друг форум за подобен проблем.Мацките препоръчваха използване на хининова вода да се впръсква сутрин и вечер ,без да се измива.И аз мисля да пробвам.Казаха също така,че било и за стимулиране,растежа на косата.А иначе защо не опиташ след миенето на косата да я изсушиш със сешоар,но преди това я напръскай със спрей ,който предпазва косата от изсушаване,той премахва статичното електричество и няма да бъде така стърчаща.Същата емулсия използвам и при работа с преса,когато я изправям някак си става по гладка.А за хининовата вода мацките пишеха,че била хубава този на"кокона",защото имало и на друга фирма.
Успех,и ако разбереш нещо друго дай инфо и на нас и ние да се възползваме от друг съвет. Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 4 585
Ами за съжаление не помня колко време се стоеше, но то на самата хума трябва да пише. Аз отдавна не съм си правила, но няма да е лоша идея и аз да си подхраня малко косата.
Някоя друга мама да каже.  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 211
на мен ми става твърда косата като я измия с отвара от коприва пробвай:)

# 8
  • Мнения: 1 424
kloie мерси за помощта,но аз след всяко измиване си слагам хининова вода за по-бърз растеж,но косата не става по-плътна и твърда  Rolling Eyes  Полезна е,заздравява, може да започна всеки ден да слагам,пък да видим  Peace
Ще изпробвам всички съвети подред,ако не друго поне ще ми се заздрави косата  Flutter

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Това с отварата от копривата бях го забравила и аз съм го правила .Има и една билка за коса специална бях си я купила от билковата аптека.Което ме подсеща ,че трябва и аз отново да си сваря и да  изплакна  накрая косата.Иначе си правя маска подобна като тази на Деси.Хм,може и някой друг да се включи с нещо друго интересно.

Общи условия

Активация на акаунт