Много ми е криво

  • 2 360
  • 22
  •   1
Отговори
Днес мъжът ми изгуби 500 евро. Паднали са явно от джоба, вероятно някой друг ги е намерил Cry. Предварително бяхме взели пари назаем, знаейки, че ще получим скоро тези 500 евро.
Много ми е криво. За нас това са много пари, изкарани с тежък труд.
Страхотен великден, няма що Sad
Ами това е, просто исках да споделя.

# 1
  • Мнения: 2 220
Наистина съжалявам! И на мен би ми било ужасно кофти, но нищо не може да се направи... Дано от някъде ви дойдат неочаквано 10-орно повече пари...

# 2
здраве да е си кажи нека се почерпи този който ги е намерил и на него да му е здраве
не се ядосвай

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
дано се справите ... както леко са си отишли - дай боже пък дето има израз - с божията помощ - пак така леко да ги набавите и върнете

# 4
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Както се вика, Господ не затваря една врата без да отвори друга. Трудно е, но ще се справите! Успех  Hug

# 5
  • Мнения: 1 558
Toчно преди 2 дни и бащата на приятеля ми изгуби такава сума. Какво да ти кажа - да сме живи и здрав, пари се печелят и губят Но знам колко ти е криво.

# 6
  • Мнения: 1 771
Съжалявам за това. На мен ми се е случвало с премията ми за Нова година, но с пъти по малка сума и напълно те разбирам.

# 7
  • Мнения: 6 167


пари се печелят - здраве не се печели.

# 8
  • Мнения: 2 792
 Аз гледам на подобни ситуации като на житейски урок, нещо е трябвало да се случат по този начин, а не по планирания и дори да е трудно, натрупания опит от справянето в създалата се извънредна ситуация е безценен. Ядосвай се, защото си е за ядосване случката, но се и учи  Laughing

Последна редакция: нд, 08 апр 2007, 23:39 от Кифлата

# 9
 Sick на мен ми става кофти само като си помисля ,4е може да ми се слу4и.....  много гадно ! ако съм на твое място да съм изпляскала   ,но все пак тея пари не са по-важни от здравето ни !! горе главата -след всяко зло ,идва добро.

# 10
  • Мнения: 3 674
Нали сте живи и здрави...това е супер Hug

Ако на мен ми се слу4и не6то подобно  бих реагирала така:" За не6то  явно е трябвало да  платя.Така 4е  здраве да е.Пари се пе4елят...а здраве ...не."

Бъдете 6тастливи днес и не позволявайте тази слу4ка да съсипе праздника ви
  bouquet

Последна редакция: пн, 09 апр 2007, 00:23 от roza66

# 11
  • София
  • Мнения: 9 107
Ами имало е нещо лошо да ви се случва и сте се разминали с това. Ще ви е зор сигурно следващите месеци, но е важно, че сте живи и здрави. Парите постепенно пак ще ги изкарате.

# 12
  • Мнения: 3 674
Ами имало е нещо лошо да ви се случва и сте се разминали с това. Ще ви е зор сигурно следващите месеци, но е важно, че сте живи и здрави. Парите постепенно пак ще ги изкарате.
Peace

# 13
Благодаря ви момичета за окуражителните думи Hug
Ще се справим някак наистина. Дразнещото в случая е, че мъжът ми е много разсеян. Това не е първото нещо, което губи. Губил е уокмен, чисто нов телефон, 50 лв ooooh! Надявам се това да му е за урок вече и да е по-внимателен оттук нататък.

# 14
  • Мнения: 3 880
Жалко наистина, дано поне да му послужи като урок, че пари не се носят ей така в джоба, особено големи суми....
Не се ядосвай, станалото станало.... въпреки че аz на моя такова конско Щях да му тегля в такъв случай (zаради несъобраzителността и раzсеяността му), че ЩеШе да му се види тясен квартала Wink

Общи условия

Активация на акаунт