компютър и телевизор в стаята на бебо

  • 1 366
  • 30
  •   1
Отговори
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
предстои ни да се преместим временно в гарсониера. просто няма къде да сложа РС-то, освен в общата стая. мониторът е ти еф ти, но пак се притеснявам. има и голям телевизор, който ще е точно срещу кревата на малката. той пък е голям, кинескопен. знам, че не е хубаво това, но няма как. как смятате, много ли е вредно? Sad

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
И ти ли?! Пусни търсачката, де!
Ние не сме в гарсониера, но и лаптопа и ТВ- то са в спалнята. Не ме притесняват.

# 2
  • Мнения: 1 440
Ми, можеи да е вредно, ама 99% от хората имат ТВ-ри и ПС-та в стаите си..така че не си го слагай толкова Crazy Просто не ги дръж включени постоянно и двете Peace

# 3
  • Русе
  • Мнения: 2 354
И ти ли?! Пусни търсачката, де!
Ние не сме в гарсониера, но и лаптопа и ТВ- то са в спалнята. Не ме притесняват.
и при нас е така (единствената разлика е, че сме в двустаен)....

# 4
  • Мнения: 8 505
предстои ни да се преместим временно в гарсониера. просто няма къде да сложа РС-то, освен в общата стая. мониторът е ти еф ти, но пак се притеснявам. има и голям телевизор, който ще е точно срещу кревата на малката. той пък е голям, кинескопен. знам, че не е хубаво това, но няма как. как смятате, много ли е вредно? Sad

И при нас беше така,с тази разлика,че тогава живеехме в боксониера,а мониторът ни е обикновен.Не съм се притеснявала.

# 5
  • Мнения: 1 668
Пусни търсачката ,темата вече е дискутирана и то на дълго и на широко ако не ме лъжат спомените newsm78

# 6
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
И при нас е така,но просто нямаме друг избор...Мисля,че има много по-вредни неща за бебчо от това,все пак. Peace

# 7
  • Мнения: 7 378
                       Нямам идея дали е вредно и колко.Но при нас бебетата нарочно ги поставяха през деня в хола да свикват да спят на шум.Апартаментите са достатъчно големи за да ги сложат в отделна стая на тихо.Да,ама - не. И сега си спят без значение дали ние говорим или телевизора им бърбори.Даже малката Неда /5 м/ дъщеря ми я поставя в кошницата срещу телевизора и пуска телетъбиси и така успява да изчисти цялата къща , ако разбира се няма кой да се занимава с малката.И вреда не съм видяла / пу,пу дано няма. Mr. Green/ Така,че не се притеснявайте.Най-голямата ни кака /4 год/ е царица на компа - сама влиза в нета ,вади си игрички и т.н.И не го прави по цял ден,а само от време на време.Мисля си,че след като не сме го забранили и е свикнала с него не и е толкова интересно.Някога се питам , ако и забранявахме дали нямаше да се тръшка по цял ден и да кисне пред компа щом и падне  newsm78  bouquet

# 8
  • Мнения: 4 362
Ами ,че то има колко други страшни неща,от които не предпазваме децата си,ама виж от телевизора и лаптопа да ги предпазим Tired На теб вреди ли ти?

# 9
  • Мнения: 3 500
И при нас е така, т.к. и ние сме в гарсионера - РС и ТВ в общата ни стая. Не е много хубаво, ама и не мисля, че е чак пък толкова притеснително.

# 10
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
Ами ,че то има колко други страшни неща,от които не предпазваме децата си,ама виж от телевизора и лаптопа да ги предпазим Tired На теб вреди ли ти?
вреди ми. прецаках си очите с един скапан монитор на работа...

# 11
  • varna
  • Мнения: 1 012
и при нас са тв-то и пс-то в нашата стая ама бебо се пада по встрани-дано да не му вреди много

# 12
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
И ние сме така с телевизор и компютър в спалнята.Не мисля,че е толкова вредно.

# 13
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
И при нас е същото положение!  bouquet

# 14
  • Мнения: 18
И ние сме така. Педиатарката когато идва на визитация каза да не му пускаме телевизора, че щял да стане нервен, но бебчо обожава да зяпа телевизора и се успокоява с него.

Общи условия

Активация на акаунт