Пътуваме за Виена

  • 1 033
  • 5
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 4 984
Ами здравейте майчета,

ние ще пътуваме за Виена на 16.05 само за 20 евро билет в едната посока( с летищни такси )
компанията беше SKY нещо си( билетите не са пред мен, а мъжа ми го няма да го питам)
някой летял ли е вече с тяхните промоционални услуги и въобще знае ли как са?

мисля че промоцията им още върви та ако някой иска може да се възползва....

# 1
  • Мнения: 6 390
екстра са, не се безпокой за нищо  Wink
1./2. стр по назад има голяма тема за Виена  Wink

# 2
  • софия
  • Мнения: 4 984
Благодаря ти Eli_cz,
намерих темата,голям съм заплес ooooh!

# 3
  • Мнения: 349
Амели,
 
Вече се повтарям, но и за мен Виена е един от любимите ми градове (Флоренция също).

В темата за Виена (видях, че ти е препоръчана) ще прочетеш много лични впечатления, съвети и напътствия, но аз се доверих и на пътеводителите FODOR'S - Виена и долината на Дунав (на български и с предложения за разглеждане (и не само) в зависимост от дните на престоя ти във Виена.От тях можеш да направиш твой си маршрут (така направих и аз и смятам, че за няколко дни при тяхната организация на транспорт, култура и работно време видяхме много).

Че ще бъдеш очарована - това е ясно! Laughing

# 4
  • Мнения: 13 512
Аз се колебая между Виена и Прага за  около 24 май...във виена съм била през зимата, а в Прага не съм ходила...продължавам да си мисля... newsm78

# 5
  • Мнения: 1 417
Аз се колебая между Виена и Прага за  около 24 май...във виена съм била през зимата, а в Прага не съм ходила...продължавам да си мисля... newsm78
Прага - щом не си била, не се колебай, мисля че ще ти хареса! На мен ми е един от любимите градове Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт