ОКТОМВРИ месец е далече, коремчетата нарастват вече.

  • 13 239
  • 298
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 524





Вече сме в очакване на октомври 2007!





silverarrow, 27, 1во бръмбазъче   stork-boy

Anett, Испания,1во зайче

Маграт Чеснова,37, Мама на Две Съкровища и Трето в очакване!
Ligla,29, 1во грахче
pasta_mariana


Me and baby,Чехия, 1ви мушмурок
Ивон,22, София, 1ва буболечица
Lus,30, София, 1вo таралежче


Meggyv,32, София, 1во фъстъче
Vesi_Penkova,Банско, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
Delana,22, София
Dalia-Frina,32, 1во сладкишче
Fancity,23,София, 1-во бонбонче


Rally,30, София, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
Kaрина,27, София, 1во пиленце
MDimitrova, Габрово, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване


Преслава,27, София, 1ва калинка
Мamma mia,27 , Варна, 1ва шушулка
Tanya p, Ст.Загора, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
Nigella 26, София, 1во слънчице
mishonka95,32,лат.Америка/Добрич,Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване


Мischela
Илонита,29, Шумен, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
Alyona, 25, Варна, 1вой пузик 
Neve, 32, Созопол, Мама на Две Съкровища и Трето в очакване
Elinor78, 28, 1во патенце
Mariavilka, Бургас, 1во писанче


Ndin4eva,34, София, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
Каталина,26, Бургас, 1во цветенце
Jazznia,30, София, 1ва пчеличка
Scarlett, Варна
Mira12345, София


Irenn, 25, 1ва звездичка
mimoza°, София


Мecheto,Кипър,  ДВЕ Грахчета в Една Шушулка
Mira_V,27, Пловдив, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване


Мimi_mimi, Бургас, 1во вързопче
Manira, 1во сладкишче
Valen tina, Ст.Загора, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
misholina,32, Лондон/Пловдив,Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване


Tsveti T, 26, София, 1во бонбонче
Pettia,28 , Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
Last name,Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване


Nadezhda, 26, София, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
Gabi,35, София, 1во кутренце


Rilby,28, 1ва мишчица

Joly24,26, 1ви беборанчо
Viodidi,29, 1во бобче
Madnez,25, 1во пеленаче в очакване
Mirama,Плевен, 1ви бебок
didkata1811,Дубай- ОАЕ,Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване


славка,23,1-во бебешорче
dessinkata,Пловдив, 1-во съкровище


Zoroto, София, 1во кремче

Venera, Варна, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
Saki,1во мамино подаръче
IovanaHD,29, Банско/Благоевград, 1во мишленце


Borinka,Чирпан
МysteryVT,1ва луничка


Lerka,Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване

Svetlina,28, Стара Загора, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
МГД,София, 1ви бебчо


Mimeto_iv,24, Варна, първо съкровище
Mira SB,Слънчев Бряг, първа звездичка


Su Arzu,29, Търговище
polly12345,24 1-во зайче


Rori
Magdalena6807,Bruxelle


Mi6le,27, София-Бургас, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
Marsuj, 20, София, 1во скорпионче


Dari.iv, 24, Пловдив, 1во късметче
Svetla19,27, София, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване
viarkata,22,София / Русе, 1во биберонче 
dobra,29, София / Русе, 1во бебешорче


Nelkin,35, София, Мама на Едно Съкровище, и Второ в очакване

Jutoo, 29, София
Koki, 22, Първо светулче


Galini, 35, Русе, 1ви най-прекрасен ДВОЕН подарък
Galentinass,25, Варна, 1во очаквано слънчице




Нашето албумче!
Потребител:bebeoktomvri
Парола:sladkimami




Предишните ни темички:
Октомврийчето прилича на мъничко човече,а почти на всяка мама не и е лошо вече
Октомврийското ни бъдещо детенце маха вече с(ъс) ръчици и краченца
Октомври е още далече, но сърчице тупка в коремчето на мама вече!
Бебо чак ОКТОМВРИ ще се появи, нетърпелива мамо ТУК се запиши!
Бъдещата ОКТОМВРИЙСКА мама тест с две черти видя и лицето и от радост засия! Simple Smile


[/quote]

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 13:41 от meggyv

# 1
  • София
  • Мнения: 1 524
Леле ама то било много трудно.....
Като гледам темичката на септемврииките, вече доста от тях знаят бебо мъж или мома е  Grinning
При нас само silverarrow се похвали и затова е в синьо и си има синьо щъркелче  Grinning Давайте момичета тормоз на докторите да ни кажат и после да ви направя от оранжеви на  сини и розови  Mr. Green

Още не съм пуснала линк към старата ни тема, не знам как, но ще разбера.
Добре че има функцията копи- пейст, че иначе темичка на куково лято щях да пусна, затова благодарности на Nigella, че колко копирах от нея не е истина.

# 2
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
meggyv, браво страхотно си се справила. Hug
Да се запиша в новата темичка!  bouquet

# 3
  • Мнения: 276
Записвам се и аз в новата темичка! Браво meggyv  отлично   си се справила! Hug

# 4
  • Мнения: 1 305
meggyv Браво мамче, аз си викам тези хора къде изчезнаха, защо ви няма от следобед , а то какво било имаме си нова хубавка темичка  Joy
Много  ни е хубавка и новата темичка, и се надявам до няколко дена вече найстина да почнем да се хвалим с пола на малките мишлета  Hug

# 5
  • Мнения: 270
Здравейте мамчета
С малко закъснение ... Христос Воскресе! Пожелавам ви най вече здраве за вас и бебчетата!
И аз искам да се оплача от яйцата-повече от половината се изпочупиха но пък поне на цвят ги докарах  Laughing
Специални поздрави за Мегито за темичката и оформлението  Hug И дано до края й да има все по-малко оранжеви мами  Wink Така де...да започнем вече да се хвалим с розови или сини гащи  Laughing Аз лично съм по-назад нооо и това ще стане, не ми липсва търпение Simple Smile

Страхотен ден пожелавам на всички, а ние май ще му ударим една разходка в Морската че днес тук е супер времето а и нашето зверче не го свърта вкъщи   animal037

# 6
  • Мнения: 617
Здравейте и честита нова темичка.
meggy от мен получаваш пълна шестица newsm10.
В коя седмица може да се разбере пола /е ако бебо се е настанил подходящо/ аз мислех че е към края на четвърти месец или около 20г.с ама май може и по-рано.
В сряда съм на доктор и дано ми каже, че умирам от любопитство. Не съм ходила на доктор от месец, ама се чувствам перфектно и се надявам всичко да е наред и бебо доста да се е променил от последното ни виждане.
Целувки на всички и марш на разходка.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 524
16 -та седмица може да се види бебо мъж или мома е, но при снимките на септемврииките има и по-ранни снимки на бебоци, вече издали се. Аз съм убедена, че моя доктор на последния преглед е видял пола, но  сигурно не  е сигурен и не казва.  smile3505

Четри часа съм чистила, направо сливи за смет..... добре че вече се омъжих, че никой нямаше да ме вземе като види какво изкарах от вкъщи, ама пустия му мързел ме беше яко налегнал и само като си представих, че след някой друг месец няма да мога хич да мързелувам  Shocked  Shocked
Свърших с оплакванията за чистенето, да започна с болежките:
От два дни ме скъсва кръстчето, в книгите пише, че костите почват да се разширяват и може да се оплакваме от кръст, при вас как е?

# 8
  • Мнения: 276
Здрасти meggyv! Браво на теб много си работна  newsm10! Мен толкова ме е размързяло че просто не мога да се позная чак! Ама в събота с тези козунаци направо се разбих но си заслужаваше! Всичко се изяде! Тебе кръстчето а мене така ме стяга коремчето като се уморя че
направо се изплаших ония ден!!!Това са си чисти контракций но дали са опасни не знам newsm78
Като легнах и си починах и ми минаха.Аз съм на кръвно изследване за Даун към 23. 04 тогава ще съм 17 седмица и тогава ще разбера кога ще ходя при Марков във М.Ц.Фемина за да видим пишка ли е или"пиле"

# 9
  • Мнения: 66
Хайде и аз да се включа в новата темичка,
малко съм нещастна защото ме няма във вашето списъче  Weary , но най вероятно аз самата не сум успяла за се запиша като хората. Може да ми помогнете как да го напражиа защото нещо не успявам newsm78.
Христос Воскресе ,и дано не сте прекалили и вие като мен с козунаците и яйцата Sick

# 10
  • София
  • Мнения: 1 524
viarkata готово, много добре си се представила, то аз съм за бой, че не съм те записала, ама толкова трудно се правят тези начални странички, е поне за мен беше адски трудно, два дни се мъчех да разбера как се прави, та накрая предимно копирах от старата. Така че ако има грешки и пропуски казвайте да оправям  Mr. Green
А с козунаците и яйцата прекалих, но проблема идва от това, че нещо се и запекох, та сега вече имам наистина шкембе.  Crazy  Crazy

# 11
  • Мнения: 1 593
MeggyV получава похвала за бърза организация и ученолюбивост - супер си!  smile3501
(и аз като тебе се учих, чрез копиране, ами отде да знаем, от въздуха ли  Mr. Green)

Момичета, тоз уикенд се наплондирих като топка (ама от онези "медицинските" от час по физкултура). Сега вече съвсем не знам имам ли корем с бебе или сланини. То не бе козунаци, не бе ядене, не бе чудо и аз "прибирам" като че ли ще ми е за последно.

Утре влизам в 17та седмица и все го чакам тва бебе да се обади отвътре, ама нанайси... с мъжът ще ходим да го гледаме (на фетална морфология и там тези кръвните изследвания за синдром на Даун) в сряда, та стискайте палци всичко да е по ноти. Тайничко се надявам доктора да каже, че е мома, или поне да потвърди за мъж, че да не се терзая повече.

Апропо, аз изнамерих тези предаванията на "такъв е живота - Шейново" и сега съм вързала мъжа ми да ги гледаме - аз рева от умилиение при всяко раждане, голяма сантименталност голямо чудо, а той го гледам позаспива. Какви са тези мъже беее!!!

А, и на работа ми скъсват многоточието от бачкане, и тъжно, много тъжно, чакам да ми дойде термина да раждам с нетърпение най-вече за да не ходя на работа...  newsm17

# 12
  • Мнения: 125
Здравейте момичета! Много отдавна ни съм писала, но нямам никакво време. Много бързо се изморявам, прибирам се от работа вечерям и заспивам. Но ето сега се събудих и не мога да заспа! Имам много силни болки в главата, ходих на лекар но...
И да ви се оплача... днес се качих на един пластмасов стол, стола се счупи и аз паднах. Сякаш никъде не се ударех, но много се изплаших.
Напълнях с 6 кг , а обиколка на кръста ми с + 10 см. Вече определено ми личи и останах без дрехи! Нищо не ми става! Останах с два чифта дънки!
Тази седмица, петак заминаваме за Англия, малко на почивка.Свекърва и свекъра ми е там и ни поканеха за тяхната сметка на гости за две седмици.Много  се радвам, но малко ми е притеснено.

# 13
  • Мнения: 812
мили мами махнете ме от списъка,на 7 направих спонтанен аборт,полу4их кръвоизлив и ми направиха абразио,много съм нещастна,немога да го преживея  Cry пазете се на никой не пожелавам това което ми се случи

# 14
  • Мнения: 276
Ооо  nadi666 страшно съжалявам за това което ти се е случило!!! Пожелавам ти от все сърце да бъдеш много силна и да не падаш духом и скоро да се завърнеш към групичка на очакващи мами! Hug Е ще ти простим че няма да бъдеш при нас а в друга групичка но това не е важно! Бъди силна! Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт