Помощ за настройка на мобилен телефон

  • 1 347
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 203
Здравейте, можете ли да ми помогнете да си настроя телефона- Самсунг Е 900  да звъни с различни мелодии за отделните групи, не вярвам този модел да няма такава опция...а аз нямам много време да се ровя из менюто.

# 1
  • София
  • Мнения: 5 289
Нямаш време да се ровиш в менюто,а имаш време да чакаш някой да ти отговори? newsm78

1.Имената трябва да са ти копирани в апарата,а не в картата.
2.Отиваш на съответното име,даваш му опции
3.Оттам ти излизат
-да му сложиш картинка или снимка
-да му сложиш собствена мелодия
-да го сложиш в група
4.Можеш на всички да сложиш различни мелодии
5.Можеш да ги форматираш в групи-семейство,приятели,ВИП,служебни-като всяка отделна група е с различна мелодия.Ако имаш 5 групи,значи имаш 5 мелодии.

Ако нещо не ти е ясно питай пак.

# 2
  • Мнения: 203
Наистина нямам време, защото синът ми като го види в ръцете ми иска веднага да го вземе. На опции на името има
1. Покажи
2. изпрати съобщение
3.създай запис
4. изпращане съобщения
5. изтрий
Вече си направих групи и искам всяка група да звъни различно.

# 3
  • на пистата
  • Мнения: 5 818
за да направиш всеки да звъни с различна мелодия трябва номерата да са запаметени в телефона а не в картата.

# 4
  • Мнения: 1 813
А може да нямаш групи както са по-новите модели,а всеки номер да си звъни с отделна мелодия  Peace

# 5
  • Мнения: 3 569
Копирай си контактите в телефона, както ти казват колежките. Иначе няма да стане.

# 6
  • Мнения: 1 358
Що не прочетеш книжката която върви към телефона.Там пише всичко Mr. Green

# 7
  • Мнения: 203
Що не прочетеш книжката която върви към телефона.Там пише всичко Mr. Green
[/quo
Щото разбира се няма. На всякъкви други езици, но не на българси и английски

# 8
  • София
  • Мнения: 5 289
А ти копира ли си контактите в апарата?

# 9
  • Мнения: 203
Да, копирани са всички номера

# 10
  • Мнения: 183
а защо не отидеш на меню--телефонен указател--група--избираш групата--опция--добави и от там да ги добавяш newsm78

# 11
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
Здрасти, аз съм с D900  и при мен не ми позволяваше да си сложа отделна мелодия за различните номера. Копирах всички номера в апарата, пак не стана и накрая като си сложих карта за допълнителна памет, която не би трябвало да има нищо общо с телефонния указател стана това с мелодиите newsm78

# 12
  • Мнения: 2 716
Опитай с настройки на група. Копираш имената в съответната група и пробвай.

# 13
  • Мнения: 183
или отиди на дадената песен и дай на опции--задай като--тон позвъняване

# 14
  • София
  • Мнения: 423
На мен за Коледа ми подариха такъв телефон и имах подобен проблем.При мен обаче не изписваше кой ме търси,занесох го в 2БИ и там го оправиха след 15-мин.размишления.Дано го оправиш сама  girluu

Общи условия

Активация на акаунт