Педиатър в Окръжна болница, Варна

  • 2 131
  • 6
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 30
Здравейте на всички.
Надявам се, че не дублирам тема, но съвсем се обърках вече. Моля някой да ми даде информация за добър педиатър в Окръжна б-ца., Варна. По възможност да работи по Здравна каса и да е привърженик на късното захранване. Имам още време до раждането, но разбрах, че предварително трябва да съм избрала педиатър за бебко и затова се обръщам към вас. Предварително благодаря на всички, които ми помогнат!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 353
Др.Ангелова,др, Илиева,др.Димитрова.Има и още но в момента само за тези се сещам.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 60
д-р Папазова и д-р Пенчева

# 3
  • Мнения: 56
Ние сме при Илиева  и мисля да я сменяме , защото единствените лекарства за нея са антибиотиците.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 261
Ние сме при Илиева  и мисля да я сменяме , защото единствените лекарства за нея са антибиотиците.
PeaceАз съм на същото мнение.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 68
Здравей. Аз имам две деца и двете са записани при д-р Радостина Ангелова. Сега със второто дете ми прави впечатление, че дава съвети съобразени с новите тенденции в отглеждането и храненето. Доволна съм от отношението и, спазват се часовете за преглед на болни деца и часовете,  в които се провежда детска консултация за да не се натрупват на едно здрави и болни деца.

# 6
Здравейте !Вече 12г. д-р Ангелова лекува моето дете и не само него а цялото ми семейство! Тябва да подчертая ,че тя   е   не само  добър професионалист ,но умее да съчетава професионализма си с човешко отношение!

Общи условия

Активация на акаунт