КОлко струва секциото в Майчин дом?

  • 1 543
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 323
Моля модераторите да не се сърдят, че има две такива теми. Сбърках и пуснах първо в "Родени 2007".

Та въпросът ми е: Някой знае ли колко струва секциото в Майчин дом.

Нашата мама вече роди /вчера/, но беше уговорена сума за нормално раждане. Сега лекаря е споменал, че нещата са се променили, но на таткото не е казал точна сума, а му е казал колкото даде. А пък таткото не знае  newsm78

Ще съм благодарна на всички, които отговорят   bouquet   

# 1
  • София
  • Мнения: 14 512
Зависи при кого е родила-при големите имена чух за 500 еврол Но щом има уговорка за определена сума с лекаря, да му дадат малко повече и това е. Егати изнудвачите-"нещата се били променили"-срам пък нямат.

# 2
  • Мнения: 1 771
Не знам раждането в Майчин дом да е платено или да има такава опция за плащане - легално.

# 3
  • София
  • Мнения: 14 512
Няма разбира се, никъде в държавните болници го няма. Което не пречи да изнудват хората

# 4
  • София
  • Мнения: 2 227
Христос воскресе!

Няма разбира се, никъде в държавните болници го няма. Което не пречи да изнудват хората
Ако си избереш определен доктор да ти води раждането си плащаш 500 лв., това се отнася за "Св. София"

# 5
  • София
  • Мнения: 14 512
Там е така, но без изнудване за пари на ръка и "променени обстоятелства". Щом те са се разбрали да си му дадат пари, те си знаят сумата. Но тя пита за тарифа, а такава няма.

# 6
  • Мнения: 576
500 лв. при секцио по желание и при избран екип.

# 7
  • Мнения: 1 596
на мен ми поискаха 800 лева.
не знам как ще ги съберем.....................ужас Sad #Crazy

# 8
  • Мнения: 209
Секцио без ангажиране на екип и с медицинско показание не се заплаща.

Общи условия

Активация на акаунт