какво мислите за любовта ,от разтояние

  • 3 742
  • 66
  •   1
Отговори

Анкета

има ли такива слу4аи при вас?

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 16 апр 2007, 23:37

да ! дали е възможна?? как мислите ??

# 1
  • София
  • Мнения: 2 157
Зависи дали са истински чувствата и на двамата  Thinking

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
трудна Tired
а при мен се оказа невъзможна....

# 3
  • Мнения: 1 753
Очи които не се виждат се забравят.... гласувах с `не`

# 4
  • Мнения: 25 441
Ауу, недейта да отчайвате така сержанта!  Stop
Много си е хубава тази любов, моме, най-сигурното противозачатъчно средство е!  Peace

# 5
  • Мнения: 1 800
Такава любов изкарах със съпруга ми  Kissing Heart(.сега за щастие сме заедно) . Гласувах със за! Зависи само от вас двамата, разстоянието не  определя отношенията, то може да прави двама души още по- близки, ако е истинската любов!  txtloves

# 6
  • Мнения: 2 407
Може би, защо не.В днешно време с тоя нет..

# 7
  • Мнения: 3 537
Зависи дали са истински чувствата и на двамата  Thinking

# 8
  • Мнения: 6 991
О, тва е моята тема Twisted Evil
Почти две години вече караме любов от разстояние. Не се умира Laughing
Не съм го забравила, нищо, че не му виждам очите по две седмици. За сметка на това, четирите дни , в които сме заедно, са прекрасни. Дори когато ме изнервя Joy Сигурна съм обаче, че тая идилия нямаше да я има, ако не се бяхме оженили. Щеше да ми писне да пътувам на 4-5 път Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 2 100
Очи които не се виждат се забравят.... гласувах с `не`

и аз съм на това мнение Peace

# 10
  • Мнения: 2 220
Имала съм в младежките години... Сега не знам, не ми се ще и да разбирам... искам когато обичам някого, той да е до мен от плът и кръв!

# 11
  • Мнения: 2 556
При мен е проверено и доказано, че има успешна такава. Истинската любов не може да изчезне от някакво разстояние, това е моето мнение. Естествено, хората рано или късно се събират, но докато са разделени по някаква причина, мога да кажа, че чувствата са дори много по-силни понякога Simple Smile

# 12
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 797
И моята Simple Smile
Две години имахме връзка от разстояние, като се виждахме само събота и неделя, по празниците  повече. Причината ? Първоначално аз бях последна година в гимназията, а той студент в София. Прибираше се всяка седмица, за да бъде с мен. Следващата година аз станах студентка в Пловдив, а той продължи да бъде студент в София. По същия начин бяхме - събота и неделя, +/- някой и друг ден в повече или по-малко...
В началото бях убедена, че няма да успеем и се опитах да убедя и него да се откажем, но той каза, че никога няма да се откаже от мен. Говорех му, че той е в един град, аз в друг и никой реално не знае какви ги върши другия, толкова е лесно да се предадем един друг, а той ме прегръщаше и ми казваше че не иска друга. Казвах му даже 'Давай да се разделим още сега, защо да си губим времето'  Mr. Green Не исках да ме правят на луда, още повече че отвсякъде ми казваха 'Връзка от разстояние? Да бе, да.'  hahaha Бях хлапе и си мислех, че ме лъже, но с времето и с много търпение и постоянство от негова страна му повярвах. И дадох абсолютно всичко от себе си.
Никога не е било лесно. Напротив, беше адски трудно, не заради друго, а липсва... Но и двамата инат, упорити и решени да се борим за тази любов, която бяхме решили че е истинска. И тя е Simple Smile Иначе нямаше след 2 години раздяла, тичане да се видим за по 10 минути на гарата, изпращане, посрещане, телефонни сълзи и много тъга най-после да се съберем в един град, та дори и в една квартира Simple Smile И сега като се събуждам до него сутрин си мисля какъв дълъг път извървяхме - наистина адски дълъг. Има какво да разказвам на внуците един ден, определено  Joy тя нашата беше цяла одисея...
Та ако трябва да отговоря може ли любов от разстояние - отговарям: може, и още как, но само истинска...

# 13
  • Мнения: 3 423
Не разбирам въпроса, сержант.
Запетайката ме кара да ти отговоря
от разстояние какво ми е мнението за
любовта. Имам голямо мнение. Много е
важна тая пуста любов. За кожата и тонуса.
Гледам обаче, че всички са те разбрали
погрешно. Отговарят ти за любовта от
разстояние, т.е. когато двама души са
разделени териториално, дали може да
съществува любов. Да допуснем, че всъщност
това ти е било питането. Отговарям с "да".
Може да има любов. И възможностите за
разочарование са даже по-малко. Но, моля те,
махни тая пуста запетайка от заглавието,
ако наистина искаш да не ти се отговаря
само от разстояние. И ми целувай ръка за
помощта, знам, че правописът не ти е силата.
Но си добър човек, та затова щедро ти помагам.

# 14
  • Мнения: 6 991
Вече не е твоя Twisted Evil Само моя си е. На никой не я давам Twisted Evil
Уж щяхме да се съберем през юни...после стана септември...през септември сигурно ще ми сервира, че иска да учи магистратура и айде още две години Joy

Общи условия

Активация на акаунт