Отново съм възмутена!!!

  • 1 824
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 475
Е,честно вече ми писна!От невежи,простаци и малоумници!Днес,така, предпразнично трябваше да отида до пощата да пусна един колет.И тъй като в кварталната поща нямаха хартия (!!!??? Shocked) да ми увият пакета,решихме (с мъжа ми) хем да се разходим,хем да отидем направо до Централна поща.До тук-добре,не съвсем (заради хартията),ама все тая.Бяхме тримата-бебка,аз и той.Естествено с количката и за по-удобно решихме да ползваме страничния вход на ул.Гурко,откъм Министерството на транспорта,където има рампа за инвалидни колички.Е,да обаче този вход беше заключен! CloseМъжа ми остана отвън,а аз влязох да извикам портиера да отключи (иначе варианта е да се преодолеят 10-на стъпала).Вътре ме посрещна въздебел чичко, на около 50 години,според мен силно отегчен от живота и всичко останало.Обясних му какъв е проблема,той отвори другата врата (не тази за количките) и ми каза:"Това не е инвалидна количка! Това,мойто момиче се хваща с две ръчички и се качва по стъпълата" И се обърна с гръб.Направо полудях!Попитах го:"Ами ако бях сама как трябваше да процедирам?!"А той:"Ми идваш вътре и ме викаш да ти помогна".Попитах дали трябва да си оставя детето на тротоара,за да извикам височайшата му особа и добавих,че със същия успех това можеше да не е детска,а инвалидна количка и какво трябва да направи един човек в неравностойно положение-да слезе от количката и да отиде да го помоли да му отключи ли,какво?!Той каза да не го занимавам с глупости и си влезе в кабинката.Направо изтрещях #Crazy #Crazy #CrazyАйде кажете ми в каква държава живеем.И докога ще продължават тези безобразия? newsm78

# 1
  • Мнения: 9 903
не е чак толкова зле. Има страшно много други места, където и рампа за инвалидни колички няма. В повечето жилищни блокове например, където майките си вдигат количките сами с две ръце и си ги пренасят.
И в кварталните пощи обикновено нямат хартия.
Не се задълбочавай, гледай си празника  Peace от твоето развалено настроение той няма да усети нищо в последствие, тъй че каквото било-било.

# 2
  • Мнения: 640
Господари на ефира  Peace и весел празник   bouquet

# 3
  • Мнения: 475
Да бе,знам,че от това на него му дреме гъза (с извинение),но ми стана криво заради хората,които наистина нямат друг избор Cry

# 4
  • Мнения: 95
Успокой се!!!  Такива тъпанари като тоя чичко дето не мисли ми си прави вятър на устата ще има винаги! Имам чувството, че хора като него не гледат как да са полезни в дадена ситуация, ами  дават никому ненужни съвети и усложняват нещата още повече... Вместо да хване и да помогне той е изприказвал 1 тон ненужни приказнки!!! Спокойно, знам че си се ядосала! не мисли вече за това!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 877
попаднала си на загубеняк явно, аз нямаше да му остана длъжна, ей така за спорта просто. каква е разлиакта инвалиден стол, детска колкичка? никак не го оправдавам, как може да ти отговори така  Shocked, то е ясно, че работи портиер и не му е интеренсо, но явно и възпитанието му до там стига...

при нас в Х. Димитър пощата също е малка, но продават пликове дебели и подходящи за пратки, което е много удобно, (за малки пратки с размер А4). аз особено доволна оставам всеки път от охраната, дядовци, които са големи кавалери, все ми помагат по стълбите с количката. до човек си е според мен.

# 6
  • Мнения: 2 677
Въпрос на възпитание.  Whistling

# 7
  • Мнения: 2 015
Господари на ефира  Peace и весел празник   bouquet
Peace

# 8
  • Русе
  • Мнения: 2 354
и липса  на такова

# 9
  • софия
  • Мнения: 25 447
Абсолютно е въпрос на възпитание и понеже повечето хора продължават да си мълчат, чичковци и производни ще продължават да вегетират и да те карат да се чувстваш ти кофти и едва ли не виновна, че си позволяваш да се движиш по улиците, влизаш в сградите с дете с количка. Тъпото е, че в тази наша държавица все повече, ако някой се държи нормално това те кара да се учудваш, а просташкото и нагло поведение са се превърнали в норма на възпитание.
Спирам да пиша, заото много се ядосвам.
Хубав и светъл празник!  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 6 360
Господари на ефира  Peace и весел празник   bouquet

стига с тия господари на ефира, бе! почна да прилича на арменския поп това...

взима се името на служителя и се пуска писмено оплакване с входящ номер до ръководството на Български пощи.
може с копие до някой и друг вестник, за стряскане.

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Що не му хвърли един бой?
Може уроци при Пипинка да вземеш малко за кураж.
Днес е ден на портиерите.

# 12
  • Мнения: 3 423

Никакъв въпрос на възпитание!
Въпрос на професионализъм.
Подаде ли вече оплакване до шефовете му?
Копира ли оплакването и в медиите?
А в службата за защита на потребителя?

Впрочем, не вярвам да има резултат.
Строи се, без да се мисли, мисли се, докато се спи.
България, дела и документи.

# 13
  • Мнения: 2 792
  Права си, а да го беше питала ако си инвалид, тогава как щеше да се самовдигнеш и да го помолиш да ти погне, как така ще заключват входа за инвалиди. Още повече, че разпети петък, освен, че е разпети петък е и един нормален работен, което съдейки по липсата на задръствания в центъра е само официално. Пусни оплакване.

# 14
  • Мнения: 3 146
И аз съм за Господари на ефира!! #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт