За пюретата

  • 1 009
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 83
От една седмица давам на моето слънчице пюренца, но ми е голяма мъка като ги притоплям. На водна баня, бъркане и то минават 15 минути докато стане нормално топло за консумиране. Вие как ги притопляте?

# 1
  • Мнения: 277
В микровълновата за 15 секунди и са готови за папкане!

# 2
  • Мнения: 1 432
На водна баня- потапям буркан4етро в достатъ4но дълбок съд да се покрие с мноого вряла вода .За 5 мин е готово,разбира се разбърквам и опитвам  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 110
Претоплям на водна баня с гореща вода.

# 4
  • Мнения: 8 242
В микровълновата за 15 секунди и са готови за папкане!

Точно тъй  Peace

# 5
  • Мнения: 950
Всичко топля в МВ.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 567
Никога не съм топлила пюрета. Давах ги, както са на стайна температура. Проблеми не сме имали.

# 7
  • Мнения: 1 440
Домашните ни пюрета са приготвяни в МВ-то за 10-15мин, после с пасатора и готово Peace

# 8
  • Мнения: 1 353
Това на водна баня си е истински кошмар. Аз съм за микровълновата.

# 9
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз пък никога не топля пюретата, ако са готови. Давам ги на стайна температура. Домашните са топли, нали преди да ги дам, съм ги готвила и ги свалям от котлона  Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 44 041
и аз няколко сек в микровълновата Simple Smile

# 11
  • Plovdiv
  • Мнения: 242
не ги притопляме-като са топли не ги яде Grinning

# 12
  • Мнения: 190
Аз сипвам малко гореща вода и разбърквам. Ако са много гъсти, се запича...

# 13
  • Мнения: 83
Аз да питам и още нещо. Бебока е почти на 6 месеца. Не знам по-колко грама пюре да му давам на хранене. Засега хапваме само зеленчукови. Педиатърката каза около 140гр. Вие по-колко давате? Като даваме само пюре.

# 14
Аз притоплям пюретата на водна баня, при непрекъснато разбъркване. Доколкото знам притоплянето в микровълновата води до образуване на канцерогенни вещества и не се препоръчва за бебешката храна. Там наистина става бързо и е удобство за майката, но според мен здравето на детето е над всичко. На 6 месеца ние също хапвахме около 140 - 150 мл.

Общи условия

Активация на акаунт