Clinique

  • 4 397
  • 20
  •   1
Отговори
Здравейте,
наскоро ми препоръчаха един сапун за лице на Clinique.Против пъпки...,чиста и здрава кожа....и т.н.Купих си го и започнах да го използвам сутрин и вечер,но.......
Кожата ми стана една лющеща се и груба....започнаха да ми се появяват червени петънца...и...веднага спрях да го използвам.
Защо така?
Нали уж е Маркова козметика....скъпа...и..дрън,дрън....????????
Кожата ми е смесена и уж е за този тип кожа?!

 newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 7 765
Може би ти се излющва горния пласт с мъртвите клетки и се регенерира кожата.

# 2
А защо се зачервява?
На допир е направо ужасна.....като аба Cry

# 3
  • Мнения: 857
Аз също го ползвах този сапун,той е от серията 3степс,ползвах го с комбинация и от лосиона и крема от серията,но също като теб не съм доволна,напротив - оказа се,че били за проблемна кожа и ако твоята не е такава просто не е подходящ  no Така че направи подарък на някой,както направих аз  thumbsup 

# 4
  • София
  • Мнения: 7 765
Аз също го ползвах този сапун,той е от серията 3степс,ползвах го с комбинация и от лосиона и крема от серията,но също като теб не съм доволна,напротив - оказа се,че били за проблемна кожа и ако твоята не е такава просто не е подходящ  no Така че направи подарък на някой,както направих аз  thumbsup 

Да, сапуна е предназначен за мазна/проблемна/комбинирана кожа и замества първата от 3 стъпки на Клиник.

dalalala, правилно ли го ползваш ?

# 5
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Аз затова от 3те стъпки ползвам само овлажняващия лосион и то за суха/комбинирана кожа, а не за мазна. Много агресивен ми дойде на мен сапуна, а за лосиона нищо хубаво не съм чула ooooh! Сега ползвам на Новидерм, който е супер приятен, не изсушава и ако ти влезе в окото не щипе Flutter

# 6
  • Мнения: 184
А защо се зачервява?
На допир е направо ужасна.....като аба Cry
спри да го ползваш.

на мен така ми стана от един гел на виши. после една седмица ходех като стара баба с олющено лице Twisted Evil намажи се с някой хубав хидратиращ крем и зарежи сапуна

# 7
  • Мнения: 224
Вероятно прекалено много ти изсушава кожата! По-добре си вземи по-мек продукт, който да не дехидратира така кожата. Зачервяванията (а ако имаш и лишеи) са признак на изсушаване.

# 8
Абе,незнам!
Преди като се мажех само с кисело мляко и Нивея, кожата ми по-добре беше...Сега от тези Лореали ,Виши....Галеник и т.н. само проблеми имам.
А пък и аз искам да ползвам по-хубави неща.... Embarassed

# 9
  • Мнения: 2 768
Аз също направих алергична реакция към 3-те стъпки на Clinique!
А от All About Eyes кожата около очите ми се излющи... Явно не са толкова хипоалергенни...

# 10
  • София
  • Мнения: 3 848
Аз също някога имах тези 3 стъпки - въобще не съм доволна.При мен от сапуна ми се изсушаваше кожата, опъваше се, зъчервява се ,направо трагедия.Лосионът като се изчистя още повече зачервява кожата,а онова нещо като крем - ужас, по-мазно нещо не съм виждала.Намазвам си лицето и то лъсва като тенджера опака и то слагам по-малко.Купих нови неща и то от САЩ, реших че тук продават ментета,да не говорим че там цената е наполовината от цената в БГ и същата история.Нещо химията на тази марка й е в повече, преминах на друга марка и забравих за "Clinique"

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 201
Аз също направих алергична реакция към 3-те стъпки на Clinique!
А от All About Eyes кожата около очите ми се излющи... Явно не са толкова хипоалергенни...

и аз както писах в Ягодката снощи се намазах с околоочния repairwear и още ми сълзят и парят очите...

# 12
  • София
  • Мнения: 238
Досега чувах само хубави отзиви за Клиник, а сега чух и обратната страна. Поръчала съм си сега и чакам трите стъпки за почистване за 3-ти тип кожа. Лелее, ако и на мен не ми понесат!  smile3556. Сега ползвам на Новидерм измиващия крем - гел. Много съм доволна - за проблемни кожи, не изсушава.

# 13
  • Мнения: 1 434
Здравейте     Grinning
Аз  също   не сьм  доволна от  Клиник   но моята  кожа  е много суха ползвала сьм All About Eyes  Rich ефект  особен не видях   основно не исках да ми опъва   кожата а да я хидратира    явно не ми понасят  опитах и  Супердифенс  с тройна защита пак за суха  кожа и от него не останах   впечатлена ,за сметка на това пък от Есте Лаудер   сьм доволна  поне засега. От това което сьм   чела Клиник  явно за проблемна мазна кожа  е   доста подходящ  крем .

# 14
  • Мнения: 6 616
Аз пък съм доволна от всичко ,което ползвам .Може би сапуна трябва да си ползва с останалите 2 стъпки.
Моя приятелка също получаваше в началото леко зачервяване ,но после отшумя и сега си ползва 3 стъпки и е доволна.

Общи условия

Активация на акаунт