моля ви отговорете

  • 1 024
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 229
растат ни кучешките зъбки вчера имаше тем. 37 гр. и по цял ден спи буди се малко пие само вода това нормално ли е от сряда следобед сме така, водих го вчера на лекар днес положението не е по-различно може ли да е от нещо друго. досега веднъж е бил така но до вечерта всичко отмина. а трябва и да връщам всички от рожден ден така ми се искаше днес да се оправи.

# 1
  • Мнения: 352
Ако лекарят е казал ,че нищо му няма на детето не  се плаши толкова!Дори и толкова малки децата си намират начин да преодолеят неразположението по свой собствен начин.Температурата, мисля ,че се дължи на зъбките.

# 2
  • Мнения: 352
Честит първи рожден ден!

# 3
  • Мнения: 24 467
Честит рожден ден на Човека!
Първо е добре да се изключат другите възможни причинители на тази температура. Никога не бива неразположенията и температурата при бебетата да се отдават първо на зъбките. Да, така е по- лесно, но ако причината е друга това може да забави решаването на истинския проблем ако има такъв и да се влошат нещата.
Така че- първо педиатърът следва да си каже думата и то след личен преглед.
Пък ако причината е в никненето на зъбите- добре дошло. При нас помага Панадол, но даваме изключително рядко.

# 4
  • Мнения: 352
Judy Принципно си права!Аз си мисля ,че в нейния случай е така ,защото вече е водила детенцето на лекар.
Tyty нищо не казва ,какво е казал лекарят?

# 5
  • Мнения: 24 467
Дано само лекарят не е направил общ преглед и нищо повече.
Аз съм самата изплашена, тъй като в момена лекуваме бактерия, която открихме от нищо и никаква хрема и разстройство, пък сумати и баби ни казваха именно: Ами ей ги на зъбките! Ей ги на, ей ги на, ама уви не били само те!
Добре че направихме пълни изследвания, та заловихме гадта и сега го борим, пък дано го преборим!
Пък те зъбките и сега си растат, само дето сме пърснали гадната бактерия и по баткото и по едната баба та те и без хрема и кашлица даже пият АБ. Може и да съм по- параноична от нормалното в това отношение, но винаги предупреждавам де когото сваря. Дано помогна навреме. На един да помогне съвета за пълно изследване все файда е!

# 6
  • Мнения: 511
успех с борбата на гадните бактерии. newsm10

# 7
  • Мнения: 13
Провери за да си спокоина,но според мен си е от зъбките.На мойта дъщеря и растяха по 5 наведнъж и беше месеци наред с температура,ядеше сутрин  в 8 и вечер в 20ч.  това е,бях се побъркала и правихме изследвания и нищо,докато не излязоха зъбките.Желая ви успех и здрави нерви! newsm10

# 8
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
tyty
Как е детенцето не си се появявала ???
Judy беше писала че била параноична , но аз смятам по добре да е така отколкото да стане беля / то днешната медицина не-знаеш на кой ще попаднеш/ Дано всичко да е наред   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт