Някой купувал ли е от "Детската серия" на Стрелиция?

  • 1 360
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 668
Ето за това става въпрос:
http://www.strelitzia-bg.com/list.php?sort=ta&cat_id=16&showall=0&p=1
Доста примамливо ми звучи и предполагам, че дъщеря ми много ще се зарадва, но струва ли си парите? За 5 до 10 семенца да се изръся толкова?
И какви са тези "Вълшебни Кръгчета"?

# 1
  • София
  • Мнения: 983
За първи път ги виждам. При мен до скоро сайта им не се отваряше. Наистина звучат интересно и вероятно ще пробваме някое със щерката. От тези по лев и 50 например. На първо четене си избрах слънчогледите Simple Smile
Вълшебните кръгчета не ги видях  Embarassed

# 2
  • Мнения: 668
Вълшебните кръгчета ги има в по-скъпите комплекти, например този:
http://www.strelitzia-bg.com/detail.php?item_id=283
Нещо като хидропоника ми звучи, но пък после се пресажда в пръст newsm78

# 3
  • Мнения: 1 120
после ще ходя до магазина им и ще попитам за тази серия

# 4
  • София
  • Мнения: 983
Гъсейнички???
За гъсеници ли става въпрос? Да не би нещо да съм назаднала с правописа???  newsm78

Извинявам се за off-а  Embarassed

# 5
Здравейте,
по молба на клиентка, която снощи беше в магазина отговарям на въпросите ви.(забравих да я питам за потребителското и име, за това я споменавам анонимно)

Детската серия има за цел да приучи нашите деца на любов към градинарството. Всяка серия  съдържа семена на цветя или зеленчуци. Сортовете са нехибридни, лесни за отглеждане, рядко боледуващи.

Като прочетох мненията ви разбрх, че при някои серии не ви е станало ясно семена от какво съдържат и съм го допълнила в коментара.

Напр. 'гъсейничките' са семена на Scorpiurus muricatus - растението наподобява наистина гъсейнички. Сложила съм снимки на естественото растение да придобиете представа.

'Змийчетата' са сорт кратунки, които след оцветяване наистина могат да заприличат на змийчета.

А'магическите' кръгчета са сух пресован торф, който след напояване се надува, изпълва саксийките, които са в комплекта, отгоре се посяват семенцата и...след това си се отглеждат като обикновени растения.

# 6
  • Мнения: 668
Здравейте и благодаря за бързия отговор Simple Smile Благодаря и на lamita, предполагам, че тя е тайнствената клиентка  bouquet
Сега вече ми стана ясно за кръгчетата, наистина са идейни!
Искам да ви попитам къде в София имате магазини?
Пожелавам на всички весели празници!

# 7
  • Мнения: 1 120
Здравейте и благодаря за бързия отговор Simple Smile Благодаря и на lamita, предполагам, че тя е тайнствената клиентка  bouquet
Сега вече ми стана ясно за кръгчетата, наистина са идейни!
Искам да ви попитам къде в София имате магазини?
Пожелавам на всички весели празници!

явно сме били 2 много заинтересовани  Hug тъй като аз пратих мъжо да разузнава(той милия,слуша и изпълнява)  Blush
а магазинът им е на Красно село (точно на пазара)
весел празник   bouquet

# 8
  • Мнения: 668
тъй като аз пратих мъжо да разузнава(той милия,слуша и изпълнява)  Blush

И аз искам такъв Wink Praynig

Общи условия

Активация на акаунт