Портиерът на входа ни ме нападна с нож ...

  • 6 859
  • 158
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 668
В нашият " елитен " блок имаме денонощно портиери . Те разбира се през повечето време спят и не вършат нищо , но единият дори пие ...
Днес , когато вече ме вбеси тотално , защото майка ми 15 мин. чакала пред входа , за да влезе , слязох и му казах да си заминава . Аз замествам домоуправителя , защото е в чужбина ...
На този въпросен портиер поне 100 пъти са му отправяни предупреждения , но домоуправителя е мека Мара и все не го гонеше ...И днес слязох долу и му казах да си събира багажа и да ми предаде ключовете . Тогава онзи тръгна срещу мен , започна да ме блъска и ме удари два пъти  #Cussing out
Аз за щастие съм си побойничка по принцип , а и имам черен пояс по карате , та успях да го блъсна , после го ритнах два пъти много сериозно и тръгнах да бягам навън ...
В този момент той извади нож - голям , армейски , от тези назъбените и тръгна срещу мен ...
С последни сили успях да го ритна и да излезя от входа , като заключих отвън .
За щастие мъжът ми беше в двора и му се обадих . Той дойде веднага и онзи точно му извади нож ... Мъжът ми разбира се му го отне и го хвана за врата без да го удря или нещо подобно .

Тогава онзи пак откачи и започна да вика и да посяга към мен . Не издържах и започнах да го ритам , а после да го удрям по главата докато му потече кръв отвсякъде ...
Мъжът ми се почуди мен ли да успокоява , него ли да го държи ...

Чичкото е към 60 г. но много як и очевидно агресивен ( за да носи нож в себе си ... )

Сега стоя и премислям :
Ами ако бях с детето  Sad
Или ако беше жена , която не може да се защити ?

Също така осъзнавам , че Господ ме е пазил , а не че каратето ми е помогнало ...

И се чудя кое трябваше да стане - да си замълча и да не му правя забележка или защо толкова малко бой яде ?

Той започна да вика , че има пистолет и ще дойдел да ни застреля всички ... Тогава вече и мъжът ми не издържа и ...

Просто се чудя какви изроди има ? Иска да взема пари , ама да спи и да пие и да вади ножове  Close А уж е там да ни пази ...

Мъжът ми после ми изчете едно конско , че сигурно съм го провокирала , а и че не ми приличало на годините и на това , че съм майка да се бия така , но това се случи така или иначе  Confused

# 1
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
ужас. добре, че входът ни няма портиер...
уволнете го  Peace

# 2
  • Мнения: 2 792
 Много неприятна ситуация, но честно казано мисля, че си реагирала прекалено агресивно. Не е трябвало да се саморазправяш, след като сте му отнели ножа, трябваше веднага да викнете полиция.

# 3
  • Мнения: 3 251
Много неприятна ситуация, но честно казано мисля, че си реагирала прекалено агресивно. Не е трябвало да се саморазправяш, след като сте му отнели ножа, трябваше веднага да викнете полиция.
Съгласна съм, не мисля, че ви е бил равностоен спаринг партньор обаче...

# 4
  • Мнения: 6 206
Ти си смело момиче
На твое място, ако поне малко отбирах от карате, бих го спукала от бой  Simple Smile
Добре, че не си била с детето

# 5
  • Мнения: 505
 Shocked Ужас! не знам как бих постъпила на твое място, но важното е че си успяла да се защитиш  PeaceА за уволнението мисля че е ясно.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 423
Ужас, дано не се случва на никой такова нещо, не всеики може да се отбранява. Praynig

# 7
  • Мнения: 1 999
Никак не е безобидно да извадиш нож. Confused Беше ли пил?

# 8
  • Мнения: 4 664
Добре, че си невредима. Не виждам как човек с всичкия си ще извади нож на някого ooooh!

# 9
  • Мнения: 25 447
Ъъъъ, правилно ли разбрах?  newsm78
Мъжът ти го държеше, докато ти го пребиваше, та чак му "течеше кръв отвсякъде"???  Shocked ooooh!

# 10
  • Мнения: 1 671
Ох, наистина си реагирала по-остро. Дано не си навлечеш повече неприятности сега. Все пак , мисля , че е разумно да информирате полицията.

# 11
  • Мнения: 3 423
Смля ли му топките, а?
Кажи си, че отдавна им се точиш.
Като майка на разбойник, сигурно
не си от най-безмълвните и кротки.

# 12
  • Мнения: 4 668
Обадих се в полицията . Казаха , че няма да идват , а аз да отида да подам жалба ...

Ъъъъ, правилно ли разбрах?  newsm78
Мъжът ти го държеше, докато ти го пребиваше, та чак му "течеше кръв отвсякъде"???  Shocked ooooh!

Не , мъжът ми взе ножа и тръгна да го изхвърли през вратата , а онзи взе да ме дърпа пак ... Стана за секунди ...

А и той е към 80 кг. Мислиш ли , че мога да го " пребия " ? Потече му кръв , защото имах ключове в ръката си .

Или може би трябваше да го погаля ?

# 13
  • Мнения: 185
Отврат,обаче се радвам,че има мацки като теб,на които никой мъж не може да се опре.Ако можеш,пак го пребий bash #Sniper smile3512

# 14
  • Мнения: 843
   Човек да се чуди  " Браво "  ли да ти каже  или да ти шибне един зад врата  / Въпреки каратето ти  Laughing/ ??
    Можеше да си на първа страница по вестниците, убита от един агресивен и опиандурчен тип...
     добре ,че си жива , пипи Simple Smile( Следващия път  ходете по двама,  поне за свидетел/

       Многоооо  разбран човек съм, но не дай си боже да "изтрещя" !  На теб ти се е случило,,  пожелавам ти   - Никога повече!
   Браво!

Общи условия

Активация на акаунт