люлка Ева

  • 1 152
  • 2
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Здравейте мами.много ми хареса люлка Ева на Бертони  http://www.bertoni-bg.com/Beds%20Page%202.html
Някой ползвал ли я е ?До кой месец на бебчо ще може да се ползва според вас?Чудя се дали да не си взема люлка на първо време ,а пък по нататък легло-кошара.Имам 20тина дни до термина ,а още не съм решила.

# 1
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Ако свикнеш бебчо да спи и да го люлееш в тази люлка, като го преместиш в кошарка, кочто не се люлее ще ти е много трудно с приспиването.Моето мнение е направо кошарката и бебо в нея да си спи.

# 2
  • Мнения: 4 428
И аз бих си взела направо кошара  Peace Не само за заспиването, но и тази люлка ще се чудиш къде да я събираш след 3м. А, ако знаеш колко бебешки неща ще ви се натрупат с времето  ooooh! След някой и друг месец ще мислиш за бънджи, столче за хранене, евентуално място за проходилка, шезлонг, играчки, ако имате кола първо кошницата, после столче и кошницата трябва да се прибира някъде... ooooh! Ние добре, че си имаме една вила, която я обърнахме на склад иначе не знам
И не учи бебо да заспива с люляне  Naughty Иначе после ще се видиш в чудо. Аз Маги си я оставям още самото раждане да си заспива сама в леглото. И до сега така си заспива /пу-пу/ Като я видя, че й се спи, слагам я в леглото, тя си се повърти вътре и си заспива  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт