един крем за много загрубвла кожа на петите..

  • 5 707
  • 7
  •   1
Отговори
някъде бях чела че има крем,с който се мажеш и след това кожата загрубялата и твърда почва да се бели и да пада..май беше на шол..знаете ли как се казва по-точно и дали наистина действа?

# 1
  • Мнения: 2 829
не го знам точно,,но аз си ги пооправих с упорито мазане на вазелин от аптеката съвсем обикновен и отгоре памучни чорапки Peace

# 2
  • Мнения: 1 616
И аз не знам за кой крем говориш, но имам добри впечатления от кремчето за крака на Талодерма - наистина много омекотява.

# 3
  • Мнения: 6 958
И аз не се сещам за кой крем ми говориш, но има един "Ringelblumen'' с невен и цената му е 3 лв. в аптечната мрежа  Peace

Последна редакция: чт, 05 апр 2007, 21:38 от miranda_rs

# 4
  • Мнения: 48
не го знам точно,,но аз си ги пооправих с упорито мазане на вазелин от аптеката съвсем обикновен и отгоре памучни чорапки Peace

Това все едно аз съм го писала!  Grinning Определено помага. Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 3 328
Въпросният препарат на д-р Шол представлява разтвор за премахване на мазоли и кожни втърдявания. В състава си включва салицилова киселина, която е доста агресивна към нежната кожа. Затова разтовърт трябва да се нанася САМО върху втърдените участъци и мазолите. Иначе стават рани. Наистина, след няколко намазвания втърдената кожа започва да се отделя на пластове и с помощна на пемза или пила може лесно да се отдели. После обаче е добре на мястото й - върху новата кожа, да се постави пластирче /пак на д-р Шол е/, което да я предпазва от загрубяване, докато свикне с триенето в чорапи и обувки.
За пети лично аз много харесвам крема на д-р Шол за напукани пети. През лятото имам подобен проблем и наистина за няколко дни всичко се нормализира.

# 6
  • Мнения: 2 631
Въпросният препарат на д-р Шол представлява разтвор за премахване на мазоли и кожни втърдявания. В състава си включва салицилова киселина, която е доста агресивна към нежната кожа. Затова разтовърт трябва да се нанася САМО върху втърдените участъци и мазолите. Иначе стават рани. Наистина, след няколко намазвания втърдената кожа започва да се отделя на пластове и с помощна на пемза или пила може лесно да се отдели. После обаче е добре на мястото й - върху новата кожа, да се постави пластирче /пак на д-р Шол е/, което да я предпазва от загрубяване, докато свикне с триенето в чорапи и обувки.
За пети лично аз много харесвам крема на д-р Шол за напукани пети. През лятото имам подобен проблем и наистина за няколко дни всичко се нормализира.

Karimma, какви пари е този препарат на д - р Шол и къде може да се намери?  newsm78
Аз сега си взех да пробвам на Avon някакъв крем за загрубяла кожа на стъпалата, днес ми го докараха, но съм на работа и не мога да го пробвам...
Ще споделя впечатленията си, ако съм доволна...
И ще следя темата с интерес, защото и аз имам 2 мазола на двата крака, които си седят от години, но не ми пречат... И все пак...

# 7
  • Мнения: 315
Здравейте аз ще ми препоръчам крем за пети на "Биле-VY".Производител е БОДИ-Д Пловдив.Продава се в аптеките и е към3лв.Лично аз го използвам и съм много доволна от резултатите-съдържа само билки,витамини и масла.

Общи условия

Активация на акаунт