Подарък за 70 годишнина?

  • 3 926
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 655
Момичета,помагайте. В събота сме канени на 70 годишнина на роднина на мъжа ми. От няколко дена съм се зачудила какво можем да вземем за подарък.Дойде ми на ум да му вземем някаква риза или пуловер, но ще ми е трудно да определя размера. После се сетих за халат за баня, но не съм много сигурна дали е удачно. Вие какво бихте взели?
P.S Човекът е много жизнен за годините си. Непрекъснато е навън, облича се стилно и е доста придирчив и взискателен към всичко.

# 1
  • Мнения: 1 336
Аз бих заложила на аксесоар или сувенир - рамка за снимки, ако е пушач има интересни пепелници, визитници, портфейли, може и интересна вратовръзка или игла за вратовръзка.

# 2
  • Мнения: 655
EkaterinaM, за вратовръзка не се бях сетила. Портфейлът е традиционен подарък при мен, може и този път да ме спаси  Wink.

# 3
Момичета, а какво се подарява на 70 годишна жена? Червилото още го слага като ходи за хляб, но все се оплаква колко сме зле, т.е. трябва да е нещо много практично! Абе угода няма, а рожденния й ден наближава!!

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Момичета, а какво се подарява на 70 годишна жена? Червилото още го слага като ходи за хляб, но все се оплаква колко сме зле, т.е. трябва да е нещо много практично! Абе угода няма, а рожденния й ден наближава!!

противогаз!

За да има изпъната кожа и голееееееми и блестящи очи  Laughing Laughing Laughing

# 5
  • Мнения: 1 492
Едни хубави домашни чехли/пантофи винаги спасяват положението.
 
А за госпожата един сервиз за торта /голяма чиния с 6 малки/ Нали все се черпят по нещо сладичко. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 157
За тези годинки ако питате мен, най-подходящия подарък е люлеещ стол и вълнени шушони.  Gift

Общи условия

Активация на акаунт