д-р Марков - МЦ"Фемина"

  • 1 437
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 271
Здравейте момичета,

Не намерих нищо по въпроса, който ме интересува - в коя болница изражда д-р Марков от МЦ"Фемина"?
Доволни ли сте от него ( тези които са раждали при него)? Колко взима за раждане?

Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 409
Не мога да ти помогна много,но това което знам е ,че работи в Майчин дом
Дано да се включат и майчета,които са раждали при него и могат да ти дадат повече инфо.
Успех  Peace

# 2
  • Мнения: 2 673
Аз съм ходила при Марков, но в другия център"Димитров". НА 3Д ме е гледал. Специализирал е в чужбина фетална морфология. СТРАХОТЕН Е! Не мога да ти кажа дали изражда, но със сигурност няма да съжаляваш ако се запознаеш и консултираш с НЕГО!! имах му мобилния, но не можах да го открия.. Tired работи в Майчин дом, там работи и брат му, също д-р Марков. и той е страхотен.

# 3
  • Мнения: 1 409
Аз му имам телефона,ако искаш пиши ми на ЛС да ти го дам

# 4
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз ходих при него на фетална - в МЦ"Фемина" - очарована останах, знам че е работил в Белгия - той лично ми го каза.
Споделих го с етърва ми - тя чака бебе през ноември месец - и тя се поинтересува от него - няма си лекар и си търси. Не искала да ходи при моя (д-р Киров в Тина Киркова - аз родих първия път ори него и сега пак съм там).

Та тя ме помоли да разпитам за него Hug, благодаря ви

# 5
Аз родих 2004 год. в Майчин дом, д-р Марков ме наблюдава в предродилна зала. Наложи се секцио и той беше един от опериращите. Дължа му огромни благодарности!

Общи условия

Активация на акаунт