защо пренебрегвате,мъже децата си

  • 679
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 183
не искам да засегна никого,но пък искам да споделя и да потърся съвет от вас мъже!Омъжена съм втори път и имам дете от първия си брак ,което си живее при мен.с баща му подържаме добри отношения,но за съжаление все повече сегашната му жена се намесва в отношенията между баща и син #Cussing outлошото че уж и бащата го осъзнава ,но неуспява да се справи с това а напротив преглъща и нещата се задълбочават.от което страда разбира се синът ми.жената е озлобена към това седемгодишно дете и го показва с пренебрежение и незаинтересованост,макар че той прекарва там едва 24 часа в седмицата или на две седмици.имат бебе на 10 месеца и то е пазено на разстояние от батко си/ако може така да се нарече синът ми/,не може да го гушка или забавлява а само да му маха с ръка от няколко метра разстояние #Crazyсега вече няма място за сина ми да остава там ,а можело само за през деня да отива за някой и друг час #2gunfire #2gunfireвъзмутена съм и наранена заради детето си !разбирам че явно жената страда от комплекси ,но защо бащата на сина ми допуска да се държат така с детето му,все пак той е разведен с мен ,а на детето уж държи и го обича....... Sick

# 1
  • Мнения: X
Защото е глупав и позволява на тази жена да го манипулира. След време ще осъзнае грешката си, а може би вече много му тежи.

# 2
Позволява да му се бъркат,щото страхлив
и не смее да отстоява чувствата си.
Все си мисли че трябва да пази дребнавите
душички на другите и да не смее да направи това
което чувства в сърцето си.Ебати мъжа

# 3
  • Мнения: 830
........................а на детето уж държи и го обича....... Sick

извинявай много ама това е най страната обич за която съм чувала!Следващият път го потитай кое от двете си деца обича повече като и в двете тече неговата кръв Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 447
Извинявай, ама откъде си сигурна , че обича детето. Кой обичащ човек се държи така! И вместо да обвиняваш втората (или която е там подред) жена, че го манипулира, вземи си поговори с него, че такова отношение не бива!!!

# 5
Аз ще ти огговоря от гледна точка на втората жена на един такъв татко с дете, въпреки че все още нямам дете от него, точно поради тази причина - незнам как бих реагирала спрямо дъщеричката му ако ни се роди наше дете!Засега се разбирам прекрасно с нея, много ме харесва аз нея също.......но винаги има едно но............след всяко нейно идване вкъщи аз се спуквам от рев, ака не се спуквам та ми става много тежко, и то не защото не я харесвам, а защото ми става мъчно, че не аз съм първата жена която му е родила дете Cry Моя приятел вижда това и му става още по-гадно защото страшно много си обича детето, но обича и мен и го усещам как се разкъсва между двете ни! не ме разбирай погрешно, аз никога не съм го спирала или забранявала да я вижда или нещо от сорта, на той непрекъснато ми казва, за да ме успокои, че аз съм неговото семейство и с нашите бъдеще деца, ака въобще има такива, а детето му от другия брак винаги ще си го има, на то си е отделно и още малко като порасне, той твърди, че тя изобща няма да иска да идва при нас, тъй като майка и и баба и и говорят още от сега, въпреки че е толкова малка на 5г.е.
 Но както и да е честно да ти кажа незнам дали ще мога да издържа, вътрешно се разкъсвам, хем искам да остарея с този човек, хем ме е много страх от факта, че толкова много обича детето си и не искам да го откъсвам от нея! Но знам също така, че и моите бъдеще деца искам да имат татко, който така силно да ги обича! Така, че разбирам ревноста на втората жена  на бившия ти мъж, но твърдо не одобрявам поведението и спрямо детето ти! Защото все пак това е дете и на никой  с нищо не е виновно, заради отношенията между възрастните!

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
Много е тъжно, наистина... Rolling Eyes
Поговори с бившия си и дано има ефект  thumbsup
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт