Козметика на Мустела

  • 2 243
  • 29
  •   1
Отговори
Скъпи мами, ползва ли някой продуктите на Мустела?
Моята бебка е почти  на 8 месеца и досега се мазахме с преварен зехтин. Педито ни препоръча да започнем с тоалетно мляко, защото става топло и тя вече е достатъчно голяма. Огледах Продуктите на Мустела. Те предлагат локион за тяло и олио.Какво ще ме посъветвате? Кое да ползвам? Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 603
Зависи каква е кожата на детето.
До скоро бяхме с 2 в 1 за изкъпване и олио.
Сега сме със Стелатопия - серията за проблемна кожа. Попитай в аптеката.

# 2
  • Мнения: 374
Ние нямахме проблеми с кожата, затова взехме тоал. мляко и шампоан за косата. В аптеката ме бяха посъветвали да взема шампоана, защото бил по-добър за косата от измиващия гел. С тоал. мляко я мажа все още след баня, а сме на 2 години и мисля така да продължавам.

# 3
  • София
  • Мнения: 978
Не съм мазала сина си с бебешко олио, но съм много доволна от лосиона Hydra bebe. За олио не мога да ти дам информация.

# 4
Детенце е с нормална кожа. Само по бузките кожата е по суха,защото много се лигави .ТраЛаЛа и аз съм се насочила към този лосион,но незнам дали не е малко рано.

# 5
  • Мнения: 374
Не ползвам Мустела, защото това е медицинска козметика. Ползвам Бюбхен и съм много доволна.
За зимата се препоръчва мазане с бебешко олио, а през лятото - с лосион.

# 6
  • Мнения: 683
И аз не ползвам медицинска козметика, препоръчва се да се ползва само за проблемна кожа. Зимата мажех с олио на Пенатен.Доволна съм.

# 7
  • Мнения: 4 621
Аз съм ползвала крем за лице и лосион за тяло на Мустела. Доволна съм Peace

# 8
  • София, център
  • Мнения: 3 455
За не останах доволна от марката.

За Луси съм купувала Колд крема и Стелатриа.

# 9
  • Мнения: 2 467
Олио за по-студено. Лосиона за топло време.

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Аз,ползвам някои продукти от серията на Мустела и съм доволна,но лосионите,които ползвам за тяло на детето са на А-derma!Страхотно съм доволна от козметиката,която предлага тази фирма Peace
Ще си спестя коментара,че мед.козметика е за проблемна кожа!

# 11
  • Мнения: 1 449
и аз съм се насочила към този лосион,но незнам дали не е малко рано.
В болницата, в която родих, слагаха на бебоците лосиона за тяло Hydra-Bébé. Конкретно на моята бебка слагаха и от крема за лице, защото си беше издраскала бузките.
Продължих да ги ползвам и вкъщи, доволна съм.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 663
Аз ползвам от самото начало /след прибирането от болницата/ техните продукти - гел за измиване, лосион и олио за тяло, както и колд-крема и крема против подсичане. Не съм пробвала нищо от медицинската им серия, но от козметичната съм доволна, досега не съм имала проблеми /само веднъж се подсече, но мисля, че беше защото смених памперсите, а не от крема/.

# 13
  • София
  • Мнения: 3 392
Да, аз и съм много доволна.

# 14
  • Мнения: 674
 От 1 месец вече използвам гел за коса и тяло и лосион за тяло на Мустела. Също и крема за дупето на Мустела. Доволна съм, но сигурно има и други добри продукти, просто друго не съм пробвала - и аз до скоро бях на преварен зехтин. Иначе Мустела ми я препоръчаха като една от най-добрите козметики в момента. Няма да сбъркаш, ако си купиш тези продукти за начало, пък по-натам може да пробваш и други. newsm10

Общи условия

Активация на акаунт