От къде барбарон(стол),варненки???

  • 6 832
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 039
Мили съгражданки,помогнете!!!Къде във Варна продават от онези сладки фотьойли-барбарони,дето ги има в www.barbaron.info ?   bouquet

# 1
  • Мнения: 796
Виждала съм такъв в магазин "Нов дом"/май така се казваше/-намира се под Техномаркет до магазин "Зора".

# 2
  • Мнения: 3
В сайта пише, че имат доставка до всички градове в България. Ние имаме такъв барбарон и е страхотен - много удобен, здрав и практичен. Горещо го препоръчвам!!!!!

# 3
  • Мнения: 2 039
  bouquet Много благодаря за бързите отговори  Hug!

# 4
  • Мнения: 6
на ул. Марин Дринов, до пиано-бара има един магазин за дрехи и аксесоари и там продават и такива барбарони цената им е около 60лв

# 5
  • Мнения: 4 422
Ние имаме в детската-много хубава и полезна вещ  Peace видях такъв в Неосет и подобен в мебели Диор- от Макдрайв нагоре..

# 6
  • Мнения: 2 039
Ние имаме в детската-много хубава и полезна вещ  Peace видях такъв в Неосет и подобен в мебели Диор- от Макдрайв нагоре..
А да си обърнала внимание на цените?По принцип предпочитам да си купя по-скъп,но да е наистина качествен  Peace И искам да е от мъхеста кожа.
Впрочем някой поръчвал ли е от този сайт?

# 7
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 409
тези на Неосет са към 200лв, а тези в магазина на ул. Марин Дринов са бразилски доколкото разбрах, десените им са много свежи.

# 8
  • Мнения: 2 039
Ами то в сайта са 160  newsm78 Дали не е по-изгодно да си поръчам от там  Thinking

# 9
  • Мнения: 4 422
В м-н Диор беше останал последния-от изкуствена кожа,гладка и не ми хареса.Беше 80 лв,в Неосет беше от плат,защото беше за детска стая и беше по-скъп.Нашия също е от плат,но вече 9 г. експлоатация/  хвърляне върху него,пързаляне с него по пързалката,по две деца скачат и се борят върху него и каквото ти дойде на акъла/,но е абсолютно здрав като нов.Плата е специален,то иначе и нямаше да издържи...
От кожа не съм виждала във Варна и не знам цена.

# 10
  • Мнения: 3 457
и аз се загледах в този сайт newsm78 днес в кой е по-по-най ги подаряваха Peace

# 11
Здравейте,
Включвам се в темата като представител на www.barbaron.info
Ако имате въпроси към нас с удоволствие ще Ви отговорим.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Имате ли магазин във Варна?

# 13
  • Мнения: 2 039
Въпрос към barbaron.info!
"Косматите" столове от естествена кожа ли са и всичките десени ли ги има в наличност?
Доставката заплаща ли се?
Какво тегло издържат?
Как се почистват?
Предварително благодаря   bouquet!

# 14
Въпрос към barbaron.info!
"Косматите" столове от естествена кожа ли са и всичките десени ли ги има в наличност?
Доставката заплаща ли се?
Какво тегло издържат?
Как се почистват?
Предварително благодаря   bouquet!

Здравейте,
Значи косматите  десени са от мебелна дамаска имитираща животинска кожа с фин къс косъм много приятна на пипане.
Поддържаме в наличност 97% от всички десен и доставката за цяла България е БЕЗПЛАТНА.
Теглото на един барбарон е около 5 килограма и можете да си поръчате директно от формата за поръчки от тук http://barbaron.kvartira.bg/porychki.php

Ако имате и други въпроси не се колебайте да ни ги зададете  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт