Идея за подарък за момче на 12 години

  • 45 037
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 245
Мили мами, моля ви дайте идея какво да купя на племенника си за дванадесетия му рожден ден. Не искам да е дреха, защото всички останали това са му купили. Изобщо не знам какво би зарадвало дете на тази възраст.
Ще ви бъда благодарна за всяка една идея!

# 1
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ако ще е скъп подарък - ел. игра - някои плеистеишън ..ако има ве4е ..игра за плеистеи6ъна . ако има компютър - игра . може да му купи6 някое интересно юношеско списание . книга - фантастика , индианци, фентъзи - поне аз това много го хар4ех като бях "малка" (и сега все още де )

# 2
  • Мнения: 2 082
Ако има компютър-игра,камера ,слушалки...,mp плеър,енциклопедия,фотоапарат,топка,нова раница.зависи до колко лева и какви са интересите на детето

# 3
# 4
  • Мнения: 4 678
Едномесечна карта за фитнес #Crazy

# 5
  • Мнения: 1 100
Някоя джаджа за компютъра или телефона, козметика ...

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 245
Много ви благодаря, момичета   bouquet  много добри идеи  Simple Smile Аз се чудех дали е пораснал достатъчно да му дадем пари и да си купи наистина това, което иска. Понеже не разбирам много от компютърни джаджи и игри, а знам, че това сигурно най-ще му хареса, за мен парите са много удобен вариант. Сега ще разгледам магазините за такива неща и ако не се спра на нищо, ще му подарим пари.
Чудя се обаче дали трябва подарък и за брат му, който е 1.5 г. по-малък  newsm78 До миналата година подарявахме и на двамата, но ми се струва, че вече са достатъчно големи да подаряваме на единия.

# 8
  • Мнения: 1 630
Моят син скоро ще стане на 12.
На скоро говорихме за парите като подарък, и той беше категоричен, че не обича, защото така нямало изненада.

Зависи си от дете до дете, за моето за козметика определено му е рано.
Ще ти кажа той на какво би се зарадвал, ти виж дали във вашия случай е приложимо. 

- warhammer - не знам дали има в България, тука са луднали по тях. Това са малки фигурки, които се оцветяват и после се играят ролеви игри с тях

- интересни настолни игри

- лего - има една серия с някакви чудовища
- дискове музика

- скоро получи комплект с опити - химия и физика и много го хареса

- книги, чете много, но не ги възприема като подарък

# 9
  • Мнения: 3 268
Ако обича да чете фентъзи романи му вземи Хари Потър например.Те са 7 книги,все някоя няма да има.Или "Властелина на пръстените" или "Ерагон".Моят син беше луд по фентъзи от този тип на 12 г.Ако искаш да отделиш повечко пари-един МР3 плеър много ще го изкефи.Има и евтини,не маркови около 60 лв.На брат му можеш да подариш хубав шоколад,все пак той не е рожденник.

# 10
  • Мнения: 1 100
Ако обича да чете фентъзи романи му вземи Хари Потър например.Те са 7 книги,все някоя няма да има.Или "Властелина на пръстените" или "Ерагон".Моят син беше луд по фентъзи от този тип на 12 г.Ако искаш да отделиш повечко пари-един МР3 плеър много ще го изкефи.Има и евтини,не маркови около 60 лв.На брат му можеш да подариш хубав шоколад,все пак той не е рожденник.


Книгите "Хари Потър" не са 7 още. Само 6 са. Аз ги имам и 6-те. Защо си мислиш, че все някоя няма да има? Shocked

# 11
  • Мнения: 1 100
Много ви благодаря, момичета   bouquet  много добри идеи  Simple Smile Аз се чудех дали е пораснал достатъчно да му дадем пари и да си купи наистина това, което иска. Понеже не разбирам много от компютърни джаджи и игри, а знам, че това сигурно най-ще му хареса, за мен парите са много удобен вариант. Сега ще разгледам магазините за такива неща и ако не се спра на нищо, ще му подарим пари.
Чудя се обаче дали трябва подарък и за брат му, който е 1.5 г. по-малък  newsm78 До миналата година подарявахме и на двамата, но ми се струва, че вече са достатъчно големи да подаряваме на единия.

Огромен шоколад или комплект с шоколадови работи.

# 12
  • Мнения: 3 268
Ако обича да чете фентъзи романи му вземи Хари Потър например.Те са 7 книги,все някоя няма да има.Или "Властелина на пръстените" или "Ерагон".Моят син беше луд по фентъзи от този тип на 12 г.Ако искаш да отделиш повечко пари-един МР3 плеър много ще го изкефи.Има и евтини,не маркови около 60 лв.На брат му можеш да подариш хубав шоколад,все пак той не е рожденник.


Книгите "Хари Потър" не са 7 още. Само 6 са. Аз ги имам и 6-те. Защо си мислиш, че все някоя няма да има? Shocked
Просто предположих,че може да няма някоя.Ти защо го приемаш толкова лично?Просто се опитвам да помогно,ако мога.По-спокойно.

# 13
  • Мнения: 1 100
Ако обича да чете фентъзи романи му вземи Хари Потър например.Те са 7 книги,все някоя няма да има.Или "Властелина на пръстените" или "Ерагон".Моят син беше луд по фентъзи от този тип на 12 г.Ако искаш да отделиш повечко пари-един МР3 плеър много ще го изкефи.Има и евтини,не маркови около 60 лв.На брат му можеш да подариш хубав шоколад,все пак той не е рожденник.


Книгите "Хари Потър" не са 7 още. Само 6 са. Аз ги имам и 6-те. Защо си мислиш, че все някоя няма да има? Shocked
Просто предположих,че може да няма някоя.Ти защо го приемаш толкова лично?Просто се опитвам да помогно,ако мога.По-спокойно.


Не го приемам лично. Просто ми се струва заблуждаващо. Аз пък не познавам човек, който да е прочел 1 книга и да не иска да продължи нататък.

# 14
  • Мнения: 3 268
Аз явно съм много заблудена! newsm52

Общи условия

Активация на акаунт