Захранване и изцеждане на кърма?

  • 479
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 110
Здравейте!Захраних бебето си от близо две седмици.Кърмим се на поискване.Все още не съм заменила кърмене с хранене,но изяжда около половин бурканче от 125 гр.,не се изцеждам,но си мисля че е възможно да ми намалее кърмата newsm78. Вие изцеждате ли гърдите си?От кой месец заменихте напълно кърменето с пюре или каша?Ще се радвам да споделите вашия опит! Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 1 368
Здравей!Захраних Мартин на 5,5 месеца,но цяло хранене заместих на 6 навършени и до сега съм заместила само обедното хранене.Не съм изцеждала гърдите си,в началото докато се настроят според малкия изтичаше по обяд малко кърма,но не са били болезнени.В началото му давах по няколко лъжички пюре като след това давах да суче,но откакто заместих обедното хранене му давам пюре от 200гр,а през останалото време го кърмя.

# 2
  • Мнения: 919
Захраних на 6 месеца и нещо, с безмлечна оризова каша. До момента нямаме заместено хранене, Цедя само ако се препълня, но тя не го пие след това newsm78
Никога не съм и слагала мляко, нито кърма, нито АМ, в храната и може би затова.. свикнала е да получава млякото си само от "мммамам". Пробвах веднъж да и направя кашата с кърма но бях категорично отрязана... тя нахрани куклата си с въпросната каша Thinking И наистина млечната каша има тотално различен вкус от безмлечната.

Ако не бързаш да тръгваш на работа, няма нужда да заместваш хранене и винаги първо кърми и след това предлагай другото. Така ще имаш кърма точно колкото трябва поне според мен Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт