От няколко години имам проблем с кожата - на краката над глезените става много суха  и се напуква дори, а от повечето козметични продукти ефектът е по-зле. Има подобрение от време на време. Откакто родих ситуацията стана непоносима - ръцете ми са почти постоянно с разпукана кожа на кокълчетата или на много ситни пъпчици, пълни с течност. След преглед при кожен лекар и алерголог измислиха, че имам алергия на нещо.Тестваха ме на 4-та група алергени, оказа се, че съм алергична на котка, а от години нямам контакт с котки. После правих кожен тест - показа реакция на течен сапун Тео и много силна реакция на никел. Казаха ми да се пазя. Мия с ръкавици, много внимавам с козметиката, ама вече не се трае. От няколко месеца започнаха да ми се появяват обриви на различни места от тялото  - под гърдите, на краката, последното е около врата. И хич не са малки. Забелязах, че обривът се появява 7-10 дни преди цикъла.
Може ли някой да ми даде съвет какво би могло да бъде и към какъв точно специалист да се обърна?