Къде в София правят електроепилация?

  • 9 749
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Здравейте! Искам да ви питам една питанка Sunglasses Къде в Сф правят електроепилация, ама да е само с пинсета,  Naughty а не с игла? И дали сте доволни...

# 1
  • Мнения: 351
Майка ми, която е на 58г. няма нито едно косъмче по лицето благодарение точно на електроепилация с игла. А ти защо предпочиташ с пинсета? Тя по средата на курса не можа да отиде при нейната козметичка и на другото място и ги махнапа с ел. пинсета. Веднага поникнаха, бяха твърди и черни, въобще никакъв ефект.

# 2
  • Мнения: 100
Майка ми, която е на 58г. няма нито едно косъмче по лицето благодарение точно на електроепилация с игла. А ти защо предпочиташ с пинсета? Тя по средата на курса не можа да отиде при нейната козметичка и на другото място и ги махнапа с ел. пинсета. Веднага поникнаха, бяха твърди и черни, въобще никакъв ефект.

ами защото ме наплашиха много с белезите, които могат да останат след това newsm78 , а тя къде си я е правила?

# 3
  • Мнения: 351
Съжалявам, не съм в София, майка ми ходеше в Плевен и мога да те уверя, че няма нито 1 белег, аз също в момента ще тръгвам, нищо че вече е пролет, ще ползвам крем с фактор 50+.

# 4
  • Мнения: 100
ами мерси все пак Wink бях 4увала 4е в Младост някъде правят, ако някой знае подробности ще съм му много благодарна!:)

# 5
  • Мнения: 1 522
Дайте и инфо за цените/ефекта и пр.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 603
Почти във всички козметични салони правят електроепилация.
Аз лично ходя в един салон на Скобелев.
По-трайно е с игла, но съвсем не е вечно. Пример:така си махам "мустаците"  веднъж на около 2 месеца /не съм много мустаката, просто смятам, че е грозно да имам растителност там/. За белезите - ми трябва да е много некадърна козметичката или да не ти е почистила добре лицето, или да работи с мръснички прибори...На мен за около 7-8г. ми се е случвало веднъж - наложи се да хукна от офиса към салона на момента, без записан час и без да мога да чакам повече от 30 мин.... та се поверих на една стажантка...
С пинсета няма смисъл да се прави - ефекта е като при обикнавена пинсета в домашни условия.
Иначе електроепилацията е следното нещо - мажат те с гел и скубе космите с пинсета по която тече ток /мноого слаб не се плаши/, с помощта на гела тока от пинсетата уж ти мори косъма... . С игла е същото, само дето пуска ток по иглата и трябва да уцели корена на косъма с нея и ефекта е значително по-голям....
Като цена и двете процедури не са скъпи.

# 7
  • Мнения: 54
Здравейте! Аз преди 6-7 години си направих електроепилация с игла. Никакви белези,както и никакъв косъм не ми се е появил. Правих си краката около глезените.Ходих само веднъж. И аз ходих ж 1 салон на Скобелев,но козметичката,която ме прави не е там вече. Направих си 4 процедури лазер на крака,бикини и подмишници в Пикасо,но ефектът е минимален. Затова си търся отново някой с игла.Моля дайте ми съвет къде да отида. Как вървят цените? Вярно ,бавно става,но при мен ефектът беше мигновен.

# 8
Ами аз го знам този салон в Младост 1 се намира,точно номера на блока не мога да ви кажа,но самият блок се казва 'Китайската стена' ако ви говори нещо. в момента аз също се интересувам от тези процедури и тъкмо мислех утре да ходя в този салон,а и го познавам много добре,защото го държи една приятелка на майка ми. Та имам само 1 въпрос и той е боли ли с електроиглата? питам защото по принцип не държа много не болка и ме е страх все още...ако не боли още утре отивам и след това ще пиша за цените,ефекта и т.н.  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 240
Сигурно боли.

Все пак се вкарва ток. Косъмът изгаря. И т.н. Няма начин да няма болка, но ... трай бабо за хубост! Wink
 Wink Simple Smile
 Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 673
В почти всички салони има и игла и пинсета. Човек може да се разрови из сайтовете на салони и ще намери и цени и специалисти.
Такъв салон има и на Графа, в горния край към Алабин. Точно от другата страна на КФС. Казва се БЕЛИЙЗ. Пинсети имат и почти във всички салончета, по-малки, квартални.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
В салони "Борекс"  също предлагат тази услуга.

# 12
  • Мнения: 240
Съжалявам, не съм в София, майка ми ходеше в Плевен и мога да те уверя, че няма нито 1 белег, аз също в момента ще тръгвам, нищо че вече е пролет, ще ползвам крем с фактор 50+.

Здравей XS!
Как върви електроепилацията?
Успешна ли е? Не остават ли точки на мястото, където е вкарван тока?

# 13
Аз вече съвсем се обърках с тези епилации. Изчетох и други теми в тази връзка - на някои им действа добре лазерната, други казват, че няма никакъв ефект и т.н....как да реша на каква епилация да отида и аз не знам вече  Rolling Eyes

А може ли някой да каже какви са горе долу цените на тази електроепилация?
Например в сравнение с лазерна или фото?

# 14
  • Мнения: 1 522
Има ли някой ,който е правил електро епилация в Борекс?

Общи условия

Активация на акаунт