Отказва АМ сутрин

  • 522
  • 10
  •   1
Отговори
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Здравейте. Моят юнак вече трети ден отказва АМ сутрин. Давам му го с лъжица и си го изяжда. Просто не иска от биберона. Но с лъжица е доста трудно да се дава Ам. На 5м. и половина сме. Дайте идея какво мога да му правя за закуска? newsm78

# 1
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Можеш да му даваш АМ с бисквити Плазмон.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 965
Ако си захранила с каша, прави сутрин АМ и слагай малко каша, за да стане по-гъстичко и ще ти е по-лесно. Ако си въвела глутена има кус-кус на Плазмон от 4-ти месец, става готов за 5 минути (разварява се добре и няма нужда от пасиране), правиш си АМ и го сгъстяваш с малко сварен ку-кус.

# 3
  • Мнения: 475
От няколко дни Ния ми прави същия номер,само че аз имам вариант за попара.Можеш да сгъстяваш млякото с 1-2 лъжици каша (ако си захранила).Иначе друго не ми хрумва newsm78Всъщност като се замисля,то няма да се сгъсти много,ама все пак....Ако пък си захранила с каша,можеш да му даваш само каша.А през останалото време яде ли АМ с шише?

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Можеш найстина да даваш каша за закуска и след 1-2 седмици пак да предложиш АМ.

# 5
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Захранила съм. Яде пюренца и каши, подхидящи за неговата възраст. Също така и глутена съм въвела. През останалото време от деня яде АМ- наобяд , когато заспива, следобед понякога и вечер. Не отказва. Само сутрин неиска. Освен ще му давам с кашичка или ще купя от този детския кус-кус, както ми казвате.Благодаря Ви.  bouquet

# 6
  • Мнения: 475
Щом си захранила с глутен,спокойно можеш да му правиш попара feeding

# 7
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Щом си захранила с глутен,спокойно можеш да му правиш попара feeding
Със сухар ли имаш впредвид? А за сирене не е ли рано?

# 8
  • София
  • Мнения: 6 965

Със сухар ли имаш впредвид? А за сирене не е ли рано?

Според мен е рано, а от сухарите пък никаква полза. Кус-куса на Плазмон е обогатен с някакви витамини и минерали и мисля, че е много по-подходящ.

# 9
  • Мнения: 475
Раничко е за сиренце,но пък си захранила с глутен,така че.... Wink

# 10
  • Варна
  • Мнения: 60
Ние редуваме закуската, за да не му втръсва. Един ден давам каша, един ден давам попара и така редуваме.....

Общи условия

Активация на акаунт