Д-р Мишел,Шейново?

  • 2 545
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 504
Съжалявам,но за момента не мога да ви кажа дали това е първото или последното му име.Имате ли някакви отзиви за този човек?Благодаря!

# 1
Цитат на: Изида
Съжалявам,но за момента не мога да ви кажа дали това е първото или последното му име.Имате ли някакви отзиви за този човек?Благодаря!

И аз съм нова.Опитах се да получа някаква информация за някои лекари в Шейново и Майчин дом.Представа реална неможеш да получиш.За всеки мнения различни и объркващи.Отидох лично на по един преглед и се регистрирах в Шейново.Вече два пъти ходя там и при двата ми прегледа попаднах при този лекар.За сега е добре и май ще продължавам.

# 2
  • Мнения: 504
Той едва не затри бебчето на моя близка при раждането,но това може да му е единичен случай,на всеки се случва.Та аз за това разпитвам,чудя се дали има и други гафове в практиката си,защото ако е веднъж-дваж,на всеки може да се случи да сгреши.

# 3
Цитат на: Изида
Съжалявам,но за момента не мога да ви кажа дали това е първото или последното му име.Имате ли някакви отзиви за този човек?Благодаря!

Аз родих моето Яворче, което е вече почти на месец и половина  при този д-р и се  подписвам с две ръце за него и неговия професионализъм.

# 4
  • Мнения: 3 777
Професионализъм е последното което може да се каже за него, потърсете във форума, ще прочетее доста неща за него.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=6288&highlight=%CC%E8%F8%E5%EB

# 5
Един гинеколог дали е добър професионалист, може да прецени само негов колега, и то добър професионалист... newsm53

# 6
Цитат на: Изида
Той едва не затри бебчето на моя близка при раждането,но това може да му е единичен случай,на всеки се случва.Та аз за това разпитвам,чудя се дали има и други гафове в практиката си,защото ако е веднъж-дваж,на всеки може да се случи да сгреши.

Опитали  ли сте да получите информациа за бебчо от д-р Мишел?Колко тежи бебето ?Леко ли беше раждането щом пъпната връв е била увита около вратлето?

# 7
Цитат на: Slunce
Професионализъм е последното което може да се каже за него, потърсете във форума, ще прочетее доста неща за него.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=6288&highlight=%CC%E8%F8%E5%EB

Ти пък си голяма специалистка по професионалистите.Няма що.

# 8
  • Мнения: 3 146
Ей Мишел спри се - Асика = Мишел.Ужасно се излагаш вече, по този начин няма да натрупаш пациентки.Прекалено е късно за теб- освен ако не завършиш отново медицина и не станеш професионалист!

# 9
  • Мнения: 3 777
Цитат на: mama kenga
Ей Мишел спри се - Асика = Мишел.Ужасно се излагаш вече, по този начин няма да натрупаш пациентки.Прекалено е късно за теб- освен ако не завършиш отново медицина и не станеш професионалист!


Няма смисъл мамо Кенга, една си баба знае, едно си бае.
Дано няма други оплакващи се мами и пострадали бебчета.
А такива има и то не една и две Imp

# 10
Цитат на: mama kenga
Ей Мишел спри се - Асика = Мишел.Ужасно се излагаш вече, по този начин няма да натрупаш пациентки.Прекалено е късно за теб- освен ако не завършиш отново медицина и не станеш професионалист!

Моля не ме забърквайте в грозните си спорове.

# 11
една си баба знае, едно си бае.
Imp[/quote]
Това се отнася за теб и за мама Кенга

# 12
  • Мнения: 504
Цитат на: asika
Цитат на: Изида
Той едва не затри бебчето на моя близка при раждането,но това може да му е единичен случай,на всеки се случва.Та аз за това разпитвам,чудя се дали има и други гафове в практиката си,защото ако е веднъж-дваж,на всеки може да се случи да сгреши.

Опитали  ли сте да получите информациа за бебчо от д-р Мишел?Колко тежи бебето ?Леко ли беше раждането щом пъпната връв е била увита около вратлето?

И аз вече не зная какво да мисля,явно си прочела и другите ми постинги.Раждането е било леко,станало е за 10 мин.,с епидурална упойка.Прищипването на нерва си е чисто лекарска грешка,добре че вече движи ръчичката и има шансове да не осакатее.За хематомът в стомаха никой не дава обяснение за сега,но мисля,че пак причината е нещо по време на раждането.Утре може би ще се знае повече,утре е главната визитация в Шейново.За сега неонатолозите са казали,че отдавна не са имали толкова тежък случай,беба е била между живота и смъртта с размери 4100г на 53см...

# 13
[/quote]И аз вече не зная какво да мисля,явно си прочела и другите ми постинги.Раждането е било леко,станало е за 10 мин.,с епидурална упойка.Прищипването на нерва си е чисто лекарска грешка,добре че вече движи ръчичката и има шансове да не осакатее.За хематомът в стомаха никой не дава обяснение за сега,но мисля,че пак причината е нещо по време на раждането.Утре може би ще се знае повече,утре е главната визитация в Шейново.За сега неонатолозите са казали,че отдавна не са имали толкова тежък случай,беба е била между живота и смъртта с размери 4100г на 53см...[/quote]
Дай боже да е на ред всичко с вашето бебе.Вие твърдите ,че раждането е било леко , станало за 10 мин.За няколко дена вече движи ръчичката. Хематомът в стомаха ли прави случая толкова тежък?Началника на неонатолозите би трябвало да има обяснение.

# 14
  • Мнения: 504
Няма значение всъщност.Важното е мама и бебо да са добре.Аз спирам да дискутирам темата,не е правилно да го правя без знанието на родителите,а след като се разбра те ми забраниха да го правя.Така че,край и поздрави от мен! Arrow

Общи условия

Активация на акаунт