Ако аз пия желязо ще се повишили хемоглобина на бебо?

  • 451
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 313
Преди 3 семици хемоглобина на бебо беше 100. Аз не се притесних, защото ни предстоеше захранване и реших, че всичко ще се нормализира, а и педито не каза нищо (предвид, че ще захранвам). Да обаче, не мога да захраня. Човека неиска нищо. Незнам дали и половин лъжичка е глътнал от това което му предлагам, а с това темпо докато стигнем до желязосъдържащи.... направо  ooooh! За това се чудя, аз ако пия желязо, нещо ще стигне ли до бебо, или желязото под формата на добавка не стига до кърмата. Смятам да пия желязо за бременни (плодово) от Лечител.

# 1
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 885
Не разчитай на това. Според изследванията допълнителнителният прием на желязо от майката не оказва влияние нито върху нивото на лактоферина (съставката, която подпомага усвояването на желязото от кърмата), нито на нивото на самото желязо в кърмата.

Иначе синът ти не е чак толкова голям и хемоглобнинът - не толкова нисък, че да се притесняваш толкова. Пробвай след няколко дни, седмица-две пак със захранването.

Последна редакция: ср, 04 апр 2007, 01:53 от Червената Кралица

# 2
  • Мнения: 1 896
Да и плюс това не е чак толкоз трудно да стигнеш до желязосъдържащи - можеш още отначало да пробваш примерно с каша от елда, тя е безглутенова и съдържа доста желязо. Домашната се прави лесно, а има и инстантна.

# 3
  • Мнения: 313
За Елдата знам, но нали трябва да се стигне до някакво количество, а това ще стане най- рано след месец, а може и два. Благоаря за отговорите. Мен ме интересуваше дали има смисъл аз да пия желязо, а то е ясно, че ще се боря със захранването Hug

Общи условия

Активация на акаунт