интеграционните добавки

  • 1 029
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 221
има ли нещо вярно в слуха, че ще ги спират.Получих някакво съобщение което е неразбираемо. Синът ми е с 95% инвалидност. Възможно ли е да ми спрат гнусните им 100лв.Дебелата Масларова и трябват  пари за гащи Кавали сигурно.
;

# 1
  • Мнения: 278
има ли нещо вярно в слуха, че ще ги спират.Получих някакво съобщение което е неразбираемо. Синът ми е с 95% инвалидност. Възможно ли е да ми спрат гнусните им 100лв.Дебелата Масларова и трябват  пари за гащи Кавали сигурно.
;

 newsm11  За жалост не мога да ти подам актуално инфо, аз за 14 години и една стотинка не съм взела от държавата, дано не се налага да си търся и аз тия права някой ден, ще ми скъсят живота съвсем.

# 2
  • Мнения: 4 585
Не съм чувал за такива гащи, но кликни тук и си задай въпроса на социалните работници.
Най добре препиши съобщението, което си получила и ги питай какво искат да ти кажат.

# 3
  • Мнения: 1 710
Не, днес бях при социалните, за да си подам молба за детски. Жената ми каза, че ще ми плащат всички пари, които ми се полагат за Гого докато има ТЕЛК, а той е до 2009г. и след това като го продължа отново. Така че не вярвам да има нещо ново.

# 4
  • Мнения: 534
Интеграционни наричат тези по чл.42.Тъй като промениха критериите е възможно  част от тях да отпаднат.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Не, днес бях при социалните, за да си подам молба за детски. Жената ми каза, че ще ми плащат всички пари, които ми се полагат за Гого докато има ТЕЛК, а той е до 2009г. и след това като го продължа отново. Така че не вярвам да има нещо ново.

Така е. И на мен така ми отговориха.  Peace
При нас отпаднаха добавките за лекарства, понеже касата не покрива нищо от медикаментите, които пие. И си ми казаха, че и да пусна молба - добавки няма да има. (Нещо логиката ми убягва, ама за 8 лв. не ми се занимава)

# 6
  • Мнения: 4 585
Не търси логика там, където няма.

# 7
NQMA TAKOVA NE6TO AKO IMA6 PROBLEM SE OBARNI KAM   ;ZAKRILA NA DETETO Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт