Козметичен салон Beauty Face?

  • 2 162
  • 1
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 605
Здравейте момичета, искам да ви попитам някой от вас Ходила ли е в козметичен салон Beauty Face /в Люлин/ ? И доволна ли е от процедурите и обслужването?

# 1
Аз ходих преди време там. Исках да си правя кола маска и .....................бях ужасена. Първо имах час за 16ч. чаках до 17ч. някой да благоволи да ми обърне внимание Както и да е .......разбирам ги.......хората са натоварени имат много работа та.... нормално да ме забавят час newsm78 два. Това добре, но влизам аз в стаята за кола маска......момент, че като се сетя още ми се повдига ::......... и лелката /не мога да намеря  определение/ носи един казан с преварена кола маска за многократна употреба  :2: УЖАССССССС ...... вътре косми и какво ли още не....... та това ми е опита от този салон.  А да... забравих ..... не си направих кола маска  Grinning предпочетох да вея космите още една вечер отколкото да допринасям за увеличаването на количеството косми в така наречения от лелката много "хигиеничен казан" ....... Ако решиш да ходиш там мога да ти пожелая само успех и дано да са се променили поне малко нещата baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт