Рокличка за кръщене

  • 6 814
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 413
Момичета, ще кръщавам бебе на половин годинка!Тъй като нямам бебе, не съм в час с бебешките магазини, затова ще бъда благодарна,ако някой ми каже откъде мога да купя красива рокличка на поносима цена, с шапка или без, с чорапки, буйки и всякви други неща!
Във Фокс в Мола проверих, няма официални дрешки..
Нямам намерение да давам 200 лева за нещо,което ще се облече един път, но държа да бъде красиво и в никакъв случай китайско или тайландско:roll:
Премемани и такива други английски вериги не ме интересуват, защото то е англичанче Laughing
Трябва ли да бъдат задължително бели дрешките на кърщелницата? Thinking
Благодаря ви!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 876
 Чакай малко Wink

Ето ме пак Sunglasses
скоро открих едно много сладко магазинче.........
Бул. Черни връх , след Кошарите посока Хладилника

http://www.pateta-bg.com/contacts.htm

Точно до клуба Патета се намира. Българско производство са дрешките и са учудващо добри Shocked Аз бях харесала една рокличка за 15лв Peace

Ето тел на магазина: 868 41 99

Дано ти допадне нещо Hug

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 13:50 от ketito

# 2
# 3
# 4
  • Мнения: 413
Кетито, много благодаря!Малко ми е далеч, но щом казваш, че имало сладки неща, ще се ходи! Hug
Дано открия нещо хубаво..

# 5
  • София
  • Мнения: 2 876
Звънни тогава и ги разпитай, да не се разкарваш Wink
Много са любезни Peace

# 6
  • Мнения: 272
Наистина желателно е дрехите да са бели. Щом искаш красива българска рокля, отиди в магазина на Етнографския музей /Двореца/. Там има ръчно изработени бебешки роклички за кръщене. Цената е 50-60лв.

# 7
  • Мнения: 413
Наистина желателно е дрехите да са бели. Щом искаш красива българска рокля, отиди в магазина на Етнографския музей /Двореца/. Там има ръчно изработени бебешки роклички за кръщене. Цената е 50-60лв.

Ама това е страхотна информация! Simple SmileДано е актуална!
Благодаря ти!Непременно ще го направя!  bouquet

# 8
  • Мнения: 272
Ако няма- ще те пратя в Пловдив. Ние нашата от там я купихме

# 9
  • Мнения: 413
Момичета, кокичета!
Вече 3 седмици издирвам рокля, кръщенето е след 10 дни!Моля ви, кажете къде мога да намеря ненатруфена, несатенена, не - с -аспри бебешка рокличка в бяло!По възможност памук, семпличка, но сладка!
На разумни цени!Не като в Лапин Хаус,където ми обявиха 280 лв ЦЕНИЧКА, както се изрази продавачката!
Разчитам на вас!  bouquet  bouquet  bouquet

# 10
  • Мнения: 5 228
Гледах много красиви роклички в Oviesse на втория етаж в City Center. Цените не съм им гледала, но там не са особено високи.

# 11
  • Мнения: 413
Гледах много красиви роклички в Oviesse на втория етаж в City Center. Цените не съм им гледала, но там не са особено високи.

Благодаря!Аз там не съм ходила, сама МОЛ-а навестявам честичко,че ми е по-близо!
Ще поправя грешката!

# 12
  • София
  • Мнения: 3 830
Аз също гледах в Oviesse в Сити Център София,има хубави роклички на цени между 40-60 лв!

# 13
  • Мнения: 3 457
Аз също гледах в Oviesse в Сити Център София,има хубави роклички на цени между 40-60 лв!
да и аз ги гледах  Peaceсъ6то в С мен за мен има готини бели роклички по 30 и нещо лева  Peace

# 14

Общи условия

Активация на акаунт