Ясновидката Марина?

  • 7 215
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 158
Здравейте,

Някои ходил ли е при тази жена..Чух от познати, че е много добра гледачка и много познавала...Мисля да отида...
Ако някой я познава, моля да ми даде инфо?   Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 2 967
От доста дълго време има в "ЖУРНАЛ ЗА ЖЕНАТА" има поредица за ясновидки и освен да звъннеш в редакцията.

# 2
  • Мнения: 2 550
Абе, вие ебавате ли се?
Светлина, Марина, гледачки, магии, магьосници....кво ви става бе, хора? Всяка седмица теми за гледачки  Sick

# 3
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
предлагам да спрете да си давате парите за глупости Shocked

# 4
  • Мнения: 7 723
Я, елате в съседната тема, там фърлям бобеца, рЕдя карти Таро, а и на кайвенце виждам  #Crazy

# 5
  • София
  • Мнения: 1 105
Абе, вие ебавате ли се?
Светлина, Марина, гледачки, магии, магьосници....кво ви става бе, хора? Всяка седмица теми за гледачки  Sick

Ма верно полудеха тия хорица! Tired

# 6
  • Мнения: 4 195
А аз пък викам КИКИ Mr. Green, сега ще го викна да омагьоса форума Whistling

# 7
  • София
  • Мнения: 368
А аз пък викам КИКИ Mr. Green, сега ще го викна да омагьоса форума Whistling

 Laughing  Laughing  Laughing

# 8
ако разбере6 каде е , ми пи6и ,искам и аз да отида!!!

# 9
  • Мнения: 2 759
А аз пък викам КИКИ Mr. Green, сега ще го викна да омагьоса форума Whistling
                Хубаво би било, че последните две седмици нищо не съм свършила вкъщи ooooh!.

# 10
  • Мнения: 157
 Оставете хората да ходят по ясновидки,нали и те са хора , и те трябва да изкарат някой лев.Балами колкото щеш.

# 11
  • Мнения: 4 195
Оставете хората да ходят по ясновидки,нали и те са хора , и те трябва да изкарат някой лев.Балами колкото щеш.
да, но много бели могат да направят, много хора с големи проблеми могат лошо да подведат. Живяла съм срещу една арменка - врачка, 16 години на какво съм се нагледала не искам да ви кажа.
Преди около месец, моя брат попадна в такива проблеми, в каквито не съм си мислела никога, че могат да ни дойдат до главата. Беше на път да направи нещо на самия себе си от ужас и безизходица. Сто човека му наговориха - иди при тя врачка, иди при оная, незнам си какво. Само аз го заведох при един Отец - Отец Васил Hug и го кръстих, говориха си мнгого, много неща Отеца му обясни, запалихме свещичка и се помолихме..................това беше в неделя. От тогава до денднешен, нещата лека по - лека започват да се оправят, при все, че не виждахме нито решение, нието варианти как да се оправи бате с тези неща. Мисля, че е много важно човек първо да вярва, да не се предава и да обмисля внимателно нещата, после да ходи по ....врачки #2gunfire
Съжалявам, че толкова се отклоних от темата Peace

Общи условия

Активация на акаунт