Борса за памперси в района на Красно село?

  • 1 146
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 332
Знаете ли къде/дали изобщо има? Понеже аз не се сещам  newsm78 и реших да се допитам.

Благодаря предварително!  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 498
Не съм чула да има, но дано....ще следя темата с интерес и мен ме вълнува.

# 2
  • Мнения: 959
има малко преди светофара като идваш по Житница към пазара Красно село, но честно казано няма нищо особено и повечето памперси са за възрастни, много е малък изборът на памперси за деца

# 3
  • София
  • Мнения: 2 298
има малко преди светофара като идваш по Житница към пазара Красно село, но честно казано няма нищо особено и повечето памперси са за възрастни, много е малък изборът на памперси за деца

Точно там е, тази борса моя мъж я открил случайно миналата седмица; имало от нашите памперси ( 4-ка на Памперс) и като попитал за цената, за да купи, те му съобщили цена от 33 лв - естествено се отказал, от Била ги купуваме по-евтино.
Не знам дали има избор на други памперси и ако да - на какви цени ...

# 4
  • Мнения: 5 790
Аз живея в този квартал, но не знам да има такава борса за памперси. Купувам по принцип от пазара Иван Вазов и от едно малко, квартално магазинче в един блок в кв. Лагера. Цените са повече от прилични.

# 5
  • Мнения: 2 332
Аз живея в този квартал, но не знам да има такава борса за памперси. Купувам по принцип от пазара Иван Вазов и от едно малко, квартално магазинче в един блок в кв. Лагера. Цените са повече от прилични.
Къде точно се намира това малко квартално магазинче? Улица, номер? Много ми е удобно всъщност Wink, щом е в Лагера.

Благодаря на всички включили се!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт