Раждане в Пловдив

  • 769
  • 10
  •   1
Отговори
 Cry Препоричай те ми болница в Пловдов моля ви. Аз съм се спряла на ВМИ  акушерката ми препоръчва окръжна но чух от медицинско лице ,че там има вътрешно болнични инфекции. 

# 1
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 845
аз една седмица преди да родя ме приеха  във вми и честно казано изобщо не ми хареса нито отношението на  персонала ,нито условията.след това след уговорка с лекар родих във весела и там родих.доволна съм от всички условия там.но всичко си е до лична преценка.

# 2
  • Мнения: 417
Аз родих във втора градска и не съм доволна изобщо.Чувала съм добри отзиви за Весела и Окръжна.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 972
На мен ми предстои скоро раждане и съм се насочила единствено към АГ болница Селена. Поне от много места и със сигурност знам, че лекари, екипи, обстановка са много над нивото. Е малко е скъпичко, но според мен си струва. Не раждаме всеки ден, все пак.  newsm78

# 4
  • Мнения: 80
Аз не съм от Пловдив но съм решила да раждам в Селена.Обхваща ме голямо притеснение дали ще стигна навреме #Crazy.

# 5
  • БГ
  • Мнения: 735
и аз съм се насочила към селена, и аз не знам дали ще стигна навреме, но ще се пробвам  имам до 4ас пъ. newsm78

# 6
  • Мнения: 116
Aз също не съм от Пловдив,но ми препоръчаха Окръжна.
Някой може ли да сподели мнение и опит?
Трябва ли да се носи нощница или от там дават?!
Мнение за докторите и екипите? Слагат ли епидурална или спинална упойки ?!

# 7
  • Мнения: 388
Аз родих и двете си деца в АГ Весела,доволна съм много и от отношението на персонала,от специалистите и от обстановката(имам впредвид стаите),родих и двата пъти нормално с епидурална упойка и нищо неразбрах от ражданията.Единия път имах уговорка с лекар,а втория път отидох, при който се случи на смяна,мога да кажа ,че и двата пъти беше едно и също,нямам думи да опиша колко съм доволна.Препоръчвам на всеки Peace.
P.S. Забравих да добавя,че нито едно от децата ми не е било изписано с някаква инфекция.

# 8
  • БГ
  • Мнения: 735
     Krassi-Mira  това е темата за селена- "Нова АГ клиника в Пловдив от 1 ноемри" 

# 9
  • Мнения: 420
Във ВМИ битовите условия горе-долу са добре, но отношението на персонала е отвратително.
По-добре иди в Окръжна или Весела.

# 10
  • Мнения: 260
Аз раджах в окръжна болница и съм много доволна. Брат ми е лекар във ВМИ и все пак избрах окръжна, макар че ако бях във ВМИ със сигурно щяха да ми позволяват посещения по всяко време и т.н.

Много съм доволна и вечно благодарна както на д-р Димитър Йончев, който водеше раждането, така и на целия персонал. Акушерката имаше страхотно отношение към мен.

Общи условия

Активация на акаунт