Мога ли да давам (кремчетата от детската кухня)?

  • 1 011
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Здравейте мами,предполагам че много от вас са на млечна кухня,ние днес за първи път,искам да попитам кога дадохте кремчетата(които са с прясно мляко)при положение че ние не сме захранени още с кис. мляко(нали то трябва да е първо)?

Последна редакция: вт, 03 апр 2007, 07:03 от Vivi

# 1
  • Мнения: 27 524
Няма правило киселото мляко да е първо.
На колко месеца е детето ти? Поне аз не виждам лентичка и така не знам какъв съвет да ти дам  Confused

# 2
  • Мнения: 888
Блонди почти на 9 месеца са!
Галя Много зависи дали сте били на кърма, или АМ, кога сте се захранили и с какво...? newsm78

# 3
  • Мнения: 28
кърмена е  само20-30дни

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Би трябвало в кухните кремчетата за бебета до 9м да са със сухо мляко/в нашата е така/,което означава след 9м че може.Но аз бих препоръчала след 1 г.

# 5
  • Мнения: 4 621
Аз започнах да давам кремчета от кухнята след 10 месец Peace

# 6
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Кремчета от кухнята давам от 8-я месец.

# 7
  • Мнения: 941
давам по малко от 10-ия месец

# 8
  • Разград
  • Мнения: 3 110
В нашата кухня кремчетата ги дават още от 4 месец.Моят син ги повръщаше като фонтан направо.Докато вземах храна от кухнята отказвах кремовете,накрая се отказах изобщо от кухнята.

# 9
  • Мнения: 5 391
Аз започнах да вземам кухня след 10 месеца и дефакто от тогава му давам.Мен млякото не ме тревожи толкова, колкото това, че са много подсладени Sick

# 10
  • Мнения: 2 039
Моят син е почти на 8 месеца,от няколко дни сме на кухня и си му давам кремчетата вместо следобедната каша.Много ги харесва,направо трепери докато загреба нова лъжица  Joy Толкова деца ги ядат още от 6 месечни,мисля,че на 9 е напълно нормално да се дават  Peace

# 11
  • Мнения: 126
И ние от вчера сме на кухня и когато попитах относно млякото в кремчетата ми казаха, че са с АМ /някакво френско / - дали е вярно, не зная, но аз за всеки случай мисля да започна да ги давам след около месец, когато ще е на 11 месеца. Вчера например имаше мляко с грис и беше доста вкусно, за да е с АМ newsm78

# 12
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
След 5-я месец съм им ги давала, когато и съм ги записала на кухня. Но при нас кремовете са със сухо мляко.

# 13
  • Мнения: 2 019
Кремчета от кухнята давам от 8-я месец.
и аз

# 14
  • Варна
  • Мнения: 60
Ние сме на кухня откакто навършихме 7месеца - и оттогава давам кремчетата. Яде ги с охота не сме имали никакви проблеми а пък и за мен са вкусни Grinning

Общи условия

Активация на акаунт