Водихте ли децата си в цирк "Монте Карло"?

  • 2 100
  • 28
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 289
Здравейте.
Вчера решихме да заведем малкия на цирк,намира се зад МОЛ-а.Цялото представление трая около 2,30ч.Много съм въодушевена и доволна,хареса ми много.Определено не е от тези мизерни циркове със строшени пейки и столчета.Целият е в червено,светлините разбира се бяха страхотни,Мишо много се радва и определено му беше интересно,скъса се да ръкопляска.Имаше номера с котки,тигри,крокодили,пони и питон.Шутове разбира се,акробати-много добри,изобщо много доволна останах и реших да ви препоръчам този цирк,ако все още не сте го посетили.Ще ви хареса. Peace Laughing

# 1
  • София
  • Мнения: 5 289
Офф много се извинявам,уж гледах и пак не съм видяла,че вече е имало тема з атози цирк.Моля модераторите да я изтрият моята! Blush

# 2
  • Мнения: 416
Тема има,но там не знаехме колко продължава представлението.Дългичко ми се струва.Ние утре сме на цирк.Дано Мишо да издържи 2.3 часа.Клоуните много ли са,че моя хич не им е фен?

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
2-ма са,но излизат между отделните номера,докато подготвят сцената.Дългичък е да,има 15мин почивка,понеже сглабят решетки на манежа,заради тигрите.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 3 731
2-ма са,но излизат между отделните номера,докато подготвят сцената.Дългичък е да,има 15мин почивка,понеже сглабят решетки на манежа,заради тигрите.

Ще ги чакаме и ние в прованса, заради крокодилите, не за друго. Иначе и моя яко се кефи на Балкански.

# 5
  • Мнения: 22 516
Представлението е дълго,но програмата е много хубава и на децата им хареса.

# 6
  • Мнения: 1 314
Колико са големи децата ви? За момиче на 3 и половина дали ще е интересно?А как са цените на билетите?

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
Моя син е на 2г и 2 мес и му беше страшно интерсно,радва се и ръкопляска много.За цената на билетите незнам,мъжът ми ги взе предварително и така и не разбрах каква им е цената.

# 8
moga li da popitam ot kolko 4asa sa predstavleniqta?

# 9
  • София
  • Мнения: 888
Моя син е на 2г и 2 мес и му беше страшно интерсно,радва се и ръкопляска много.За цената на билетите незнам,мъжът ми ги взе предварително и така и не разбрах каква им е цената.
А представлението дали е като миналогодишното?

# 10
 :pray:ako nqkoi znae kakvq e cenata na biletite,neka spodeli, newsm78a predstavleniqta ot 16:30 i ot 19:30 li sa Thinking? Peace  bouquet

# 11
 baby_neutral     ako nqkoi znae kakvq e cenata na biletite,neka spodeli,   newsm78   a predstavleniqta ot 16:30 i ot 19:30 li sa ?    Peace       bouquet

# 12
  welcome  #2gunfire  Sick  #Crazy  #Cussing out  smile3532  rotfImao  rotfImbo  newsm68  newsm44   newsm51  smile3516   smile3515    smile3511    smile3525    smile3534    [smilie=smile3501.gif   newsm18]    luvbed    smile3542    smile3558     smile3535     animal085    smile3550    newsm41    1swing    ukliam1    newsm46    easter    easter      easter    fight    fight    gydi    hit   newsm03 ЦИРКА Е ПЪЛЕН......

# 13
  • Мнения: 431
Някой знае ли  до кога е цирка , че ние сме решили да ходим или в събота или в понеделник  newsm78

# 14
вчеря бях с една моя приятелка на цилк.беше срахотен жалко че на края на месеца ще си тръгва! Sad
аз два път съм ходила на цирка ! и двата пъти е бил уникален!!!!!!!!!!
просто който не е ходил бързо да отиде! защото ще изпусне те много! Hug Peace                                  Misc Hammer                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                уникален цирк е!!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт