Какво определя авторитета на ДГ?

  • 658
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 530
Провокирана от един разговор,  бих искала да разбера, според вас какво определя авторитета на ДГ, която посещават децата ви?

# 1
  • Мнения: 8 999
Авторитет на ДГ? За мен беше важно да е наблизо, да е добре уредена /доколкото това е възможно в държавна ДГ, да има хубав двор за игра - е, случи се така, че намерих цялото това великолепие на съседната пряка. Госпожите ни са чудесни, директорката е много оправна, мисля, че това е достатъчно. Предварителна информация нямах, просто ми хареса сградата и местоположението. Това, че някой е доволен от някоя ДГ не означава непременно, че същата ще се окаже перфектна и според мен.

# 2
  • Мнения: 8 505
Това, че някой е доволен от някоя ДГ не означава непременно, че същата ще се окаже перфектна и според мен.

Съгласна съм!Оценката във всички случаи е субективна.

# 3
  • Мнения: 1 849
За мен беше важно да видя деца които са завършили там. Красивите реклами не ми влияят истината е в крайните резултати.

# 4
  • Мнения: 14 133
За нашата- добър и всеотдаен персонал, оправна директорка и доста добра база с голям двор.

# 5
  • Мнения: 5 877
Добрите учителки.

# 6
  • Мнения: 5 255
Традиции, добри педагози, база.

Лора не посещава ДГ

# 7
  • Силистра
  • Мнения: 288
Мисля педагозите са най - важни или по скоро техния авторитет

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
За мен - строг медицински контрол, ясни правила за организация, добри педагози. Това за щастие получих, когато синът ми беше на ДГ.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 896
Въпросът е на дневен ред при нас...охххх

За мен най-важно е хората, които ще гледат детето ми да са позитивни, да и дадат нещо добро от себе си, да я гледат с любов, да правят така, че да не и липсвам.
На второ място е хигиената, на помещенията, на приготвянето на храната.
На трето място е мат.база.
После е важно къде се намира.
Има и други, но това е основното май.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 530
Много благодаря за отговорите ви   bouquet Наистина имах нужда от тях.

# 11
  • Мнения: 6 206
За мен най-важното - учителките.
После на много заден план - директорката, базата и тн т
За съжаление хигиената не ми се видя на много високо ниво.
Влизам и ми казват бързо, бързо да не ни види някой, че минавате през коридора само за децата. Гледам го той един мръсен, засечен, личи си как е минавано с мръсния парцал. Казвам им го, те ми отговарят, това че е захабен не значи, че не е чист. Сигурно.  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 656
За мен беше важно да видя деца които са завършили там. Красивите реклами не ми влияят истината е в крайните резултати.
Какво толков специално се очаква да научат децата там?

При мен определящ фактор беше "свободни места". Получихме в добавка - широк двор, страхотни госпожи и добра директорка (това е според думите на дъщеря ми  Simple Smile). А тази година смениха дограмата в цялата сграда на градината и сегаправят външна изолация).

# 13
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Какво толков специално се очаква да научат децата там?

на Кронки жена му, много неща научават децата в ДГ. синът ми се сдоби с много полезни навици, научи много неща точно в ДГ. Аз специално съм много доволна от ентусиазма на учителките, с който работеха, резултатите също.

# 14
  • Мнения: 656
Научават се да държат правилно приборите и още куп неща, но това го научават във всички градини. Въпросът ми беше какво по-специално има в някои градини, така че на "завършване" на градината децата да се отличават от завършващите другите ДГ.

Общи условия

Активация на акаунт