Ужас

  • 4 623
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 733
Щеше да ме смаже една полицейска кола..Не съм от плашливите обаче имам чувството, че сърцето ми е в петите. Вървя си към работа, налага се да пресека един булевард, които е много натоварен. Успявам да достигна до средата и изведнъж виждам как от завоя изскача една полицейска кола и лети право към мен. Пуснала сирените, но никой не и прави място и виждам как  шофоьора започва да кара в средата на платното летейки към мен. Взеха да ми свирят да се махна, а аз нямам накъде, зад мен фучат други коли, пред мен друга колона . Егати ужаса дето преживях, викам си или ме смачкват в средата или отстъпвам назад и дано извадя късмет.
Извадих...
Майната му на това, минало заминало Обаче причината за екшъна, двама случайни граждани простреляни в центъра на Бургас. Ще го отнесеш най-вероятно заради някои дебеловрати, до които си се намирал по стечение на обстоятелствата. Току що разбрах, че изстрела достигнал до едното момче е бил насочен към един култов и небезизвестен бар, където контингента се събира... Нямам думи направо

# 1
  • Мнения: X
Съжалявам за случката.Добре че не ти се е случило най-лошото #Crazy
Да не би в ''Малибу'' да се е случило това нещо? newsm78

# 2
  • Мнения: 4 733
До Натали, бившия Селект
На този етап информацията е предварителна, но се знае че едното момче е студент в Колежа по туризъм в града
Човек вече да не знае къде да сяда да пие кафе и по кои улици е безопасно да ходи

# 3
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
наистина голям ужас!
товавече стана  ежедневие в нашата страна,а знаеш ли нещо за простреляните,дано са добре,сърцето ми се сви направо,свекърва ми и детето ми са някъде по центъра,изтръпнах направо.

# 4
  • Мнения: 4 733
На този етап това :
Двама души са ранени при престрелка в центъра на Бургас. Стрелбата е станала минути преди 12 ч. Полицията е отцепила района на инцидента.
Единият от пострадалите е 20-годишният Дилян Георгиев от Харманли, студент в Колежа по туризъм в Бургас. Той е ранен от случаен изстрел, един от изстрелите е бил насочен към намиращия се в близост бар на хотел „България”.
При инцидента няма други пострадали. По първоначални данни всичко е започнало със сбиване, при което единият от противниците е извадил нож, а другият пистолет.
Извършителят на стрелбата се е предал на полицията.
Пострадалите се транспортират към болницата, състоянието и на двамата е критично.

# 5
  • Мнения: 985
Боже, звучи като в истински екшън. Представям си колко си се стреснала. Нямам думи. В България всичко е объркано. За спешни операции няма пари, чака се ред, но прострелят ли някое дебеловрато добиче и линейки се намират, и операционни се нареждат, и борба за живота му се води. Брррр, стана ми гадно! България- мръсна приказка!

# 6
  • Мнения: 4 733
От предварителното инфо оставам с впечатление, че единия от пострадалите може би е от контингента, но другото момче не е Sad
И защо мамка му никой не прави път на линейките и на пожарните, седят и си карат като дебили. Ми мръднете се бе, ако трябва и ще спрете

# 7
  • Мнения: X
В Бургас мутрите явно имат силен гръб.Толкова нагло се държат навсякъде,че нямам думи ooooh!
Свидетел съм на следната случка.На един светофар ,една много известна мутра от Бургаския регион(няма да споменавам имена)слезе с пистолет и взе да бие шофьорите на колите след него.Причината:защо са му свирили с клаксоните,не виждат ли, че той говори по телефона #Crazy
А хората му свиркат,защото зеленото отдавна е светнало.Абе ужас #2gunfire

Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 15:13 от Анонимен

# 8
  • Мнения: 4 733
И аз съм виждала подобно нещо, един си слезе от мерцедеса, отиде до автобуса пълен с хора, отвори вратата на шофьора и започна да го налага с юмруци, защото автобуса го затвори и не му даде да мине пред него. Никой от пътниците нито гъкна, нито мръдна. Много беше гадно и унизително

А, единия от контингента май, май го е отнесъл окончателно
Дано момчето се оправи

# 9
  • Мнения: 597
на зебра ли пресичаше?

# 10
  • Мнения: 4 733
Не. Ако бях на зебра полицейската кола щеше да спре, нали?! Аз съм виновна, признавам си.

# 11
  • Мнения: 46
В Бургас мутрите явно имат силен гръб.Толкова нагло се държат навсякъде,че нямам думи ooooh!
Свидетел съм на следната случка.На един светофар ,една много известна мутра от Бургаския регион(няма да споменавам имена)слезе с пистолет и взе да бие шофьорите на колите след него.Причината:защо са му свирили с клаксоните,не виждат ли, че той говори по телефона #Crazy
А хората му свиркат,защото зеленото отдавна е светнало.Абе ужас #2gunfire

 Да му се не види, мислех, че вече няма чак такива неща или поне не толкова често срещани  #Cussing out Тия са си точно за разстрел  #2gunfire ами жалко за момчето - дано се оправи. Praynig

# 12
  • София
  • Мнения: 896
Добре, че ти се е разминало!
пострадалите са вече четирима:
"Четирима са пострадалите при престрелката в Бургас, съобщиха за Агенция “Фокус” от бургаската болница. Двама от ранените са случайни минувачи. В момента лекарски екипи оперират 20-годишно момче с прострелна рана в областта на корема. По информация на лекарските екипи куршумът е засегнал стомаха и тънките черва на младежа. Няма засегнати сериозни органи. Другият ранен също е на възраст около 20 години, ранен е в областта на таза и лявото бедро. Третият пострадал е ранен с нож в областта на дясното бедро. Няма сериозна кръвозагуба. Случайно минаваща жена покрай мястото на престрелката също е ранена в лявата предмишница, уточниха още от МБАЛ - Бургас."

# 13
  • Мнения: 998
От скоро живеем в Бургас и честно казано съм потресена от наглоста на т.нар. мутри, все едно сме све още 94 година  Confused Добре, че не минахме оттам преди малко!

# 14
  • Мнения: X


 Да му се не види, мислех, че вече няма чак такива неща или поне не толкова често срещани  #Cussing out Тия са си точно за разстрел  #2gunfire ами жалко за момчето - дано се оправи. Praynig

Аз също си го мислех,докато не се преместих в Бургас.

Общи условия

Активация на акаунт