Нуждая се от съвет

  • 826
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 005
Мили мами,от както синът ми посещава ясла е с постоянна хрема,която лекуваме за около 2 седмици е добре и пак се появява,въпреки че от месец сме на хомеопатични лекарства,които ни изписа хомеопат.Каза да ги пием  до края на април,всъщност действали като защита от вируси newsm78Вече не знам какво да правя и на кого да вярвам ThinkingДнес например забелязах,че и кашлюка,но това е явно от секрета,който се стича отвътре,понеже нослето му не тече,а е някаква вътрешна хрема ooooh!След около седмица започвам работа и нямам идея как ще я караме за напред Hug Посъветвайте ме нещо,защото съм доста объркана Outta Joint

# 1
  • софия
  • Мнения: 432
правено ли му е изследване за стафилококова инфекция?
другият съвет от мен е за преглед при алерголог.

# 2
  • Мнения: 1 163
Рали ходи 5 дена на яслата и вече е със хрема. Ами това скоро няма да премине. В петък я водя и зад нас едно дете така кашля, че лошо да ти стане ама познай то идвало в нашата група еми каквото и да пие като има около него такива деца недоизлекувани............................На моя позната детето  от 2месеца ходи на яслата тя не работи а то там милото му текат сополите и кашля ама не си го прибира в къщи да си го излекува. Какво да ти кажа тя не е за разправяне. Малко са съвестните майки, които ще си спрат децата за една хрема.

# 3
  • Мнения: 511
докато не станат на 6-7 години спиране няма с тези болести.

# 4
  • Мнения: 122
И ние сме така! Една седмица на ясла, две в къщи със сополи и кашлица. И как няма да е така като на яслата по шкафчетата на децата най-различни сиропи за кашлица, капки за нос и т.н. Лелките в яслата ги лекуват, а в къщи няма кой  Close  Close  Close   А на мен дори ми правят "забележка", че само като я чуя да кихне и на следващия ден я спирам от ясла............................. ПО ДОБРЕ С ВРЕМЕ ОТКОЛКОТО КЪСНО!!!! newsm61

# 5
  • Мнения: 3 146
ivalina73 , ако секретът постоянно е бистър и не променя вида си, може и да е алергия, дори ако е заден ринит, а не тече отпред. На сина ми е така. Беше първо отпред, сега е заден алергичен.
Освен това, не по темата: просто за пореден път съм ужасена как е възможно и лелките от яслата, и тези от ДГ, да смятат за нормално, болни деца да ходят! А сега виждам, че някои смятат и за "ненормално" да си го взимаш, като се разболее. Ами, хремата е болест, в крайна сметка! #2gunfire #2gunfire #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт