Болка при пишкане и температура?

  • 1 099
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
Възможно ли е да има връзка меду двете? Синът ми е с висока Т, нещо като ангина/сливиците му са огромни Shocked/  и конюнктивит от събота. От вчера започнахме лечение. Свалям температурата с нурофен, но нощем усещам, че е доста топъл. Тази сутрин се оплака, че го боли като пишка. Възможно ли е да го е опарила горещата урина от температурата през нощта newsm78 Притесних се...Ще изчакам на обяд, сега вече няма Т, ако при следващото пишкане пак се оплаче, пак ще ходим на лекар Tired

# 1
  • Мнения: 656
Идете на лекар - болка при пишкане може да е уроинфекция. Ако не пиете антибиотик в момента, можеш утре сутрин да дадете за изследване стерилна урина. Възможно е тази висока температура да не е от гърлото всъщност. Погледни му пишлето и еко е зачервено - кажете това на лекаря.

# 2
  • Мнения: 5 531
Възможно ли е да има връзка меду двете? Синът ми е с висока Т, нещо като ангина/сливиците му са огромни Shocked/  и конюнктивит от събота. От вчера започнахме лечение. Свалям температурата с нурофен, но нощем усещам, че е доста топъл. Тази сутрин се оплака, че го боли като пишка. Възможно ли е да го е опарила горещата урина от температурата през нощта newsm78 Притесних се...Ще изчакам на обяд, сега вече няма Т, ако при следващото пишкане пак се оплаче, пак ще ходим на лекар Tired
PeaceНапълно възможно е да е уроинфекция.Пуснете кръв и урина за изследване. Не е лошо и да го погледнат на ехограф, като отидете на лекар.

# 3
  • Мнения: 1 809
Възможно ли е да има връзка меду двете? Синът ми е с висока Т, нещо като ангина/сливиците му са огромни Shocked/  и конюнктивит от събота. От вчера започнахме лечение. Свалям температурата с нурофен, но нощем усещам, че е доста топъл. Тази сутрин се оплака, че го боли като пишка. Възможно ли е да го е опарила горещата урина от температурата през нощта newsm78 Притесних се...Ще изчакам на обяд, сега вече няма Т, ако при следващото пишкане пак се оплаче, пак ще ходим на лекар Tired
И моят син имаше такъв проблем,оказа се че от недоизлекувана  настинка са се получили бактерии в урината.Непременно го заведи на лекар!

# 4
  • Мнения: 3 146
Задължително идете на лекар, защото уроинфекциите често се получават след първоначална ангина! Така ни каза нашият лекар.

# 5
  • Мнения: 43
След една настинка и ние с малкия имахме такъв проблем.Оказа се пиелонефрит.Бъхме 1 седмица в болницата.Но ако направиш на време изследвания,може да се лекувате и у дома.Но пак на антибиотик.

# 6
  • Мнения: 3 146
belinda, как сте? Какво стана?

# 7
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Белинда,  давай му много течности ...

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Майчинският ми инстинкт не ме подведе Simple Smile Няма уроинфекция, от температурата е било. Повече така и не се оплака. За сметка на това ангината стана бронхит Confused

# 9
  • Мнения: 3 146
Стига бе! #Cussing out
То все е така - ако не е едно, ще е друго  Tired

# 10
  • Мнения: 3 146
Стига бе! #Cussing out
То все е така - ако не е едно, ще е друго  Tired

Бързо оздравяване! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт