Отговори
  • Мнения: X
Момичета, да ви пожелая една спорна седмичка, изпълнена само с приятни емоции около великденските подготовки





Последна редакция: пн, 02 апр 2007, 10:00 от Анонимен

# 1
  • Мнения: 3 388
Хубава и положителна седмица и от мен!  Hug

# 2
  • Мнения: 952
Привет момичета,
още първия ден имаме две прекрасни рожденнички!
И тук да поздравя момичетата - целувки  Heart Eyes и за двете и дано днешния ден бъде незабравим за вас. Весел празник!

Пожелания на всички за една невероятна седмица изпълнена с положителни емоции, празнично очарование и много любов. Тези дни в домовете ни да бъде цветно и ухаещо на вкусни козунаци, курабийки, кифлички и други вкусотии.

# 3
  • Германия
  • Мнения: 8 085
Добро утро от гората Hug
Успешна седмица, големи козунаци и най-красивите яйца да сътворите!

# 4
  • Мнения: 1 017


Добро утро, сладурки  Hug

Преди да ми се натрупат работните задължения, ви пожелавам усмихната пролетна седмица, с много празнични предвеликденски емоции и приготовления  Hug Heart Eyes  bouquet

Мистик и Мамбичка Hug, как беШе??

Морки, честито ти розово чудо  Hug Бъди Щастлива мама  Heart Eyes
Звезди, много гуШ и за теб.

На всички момичета изпраЩам слънчеви поздрави  Hug  bouquet  bouquet
 

# 5
  • Мнения: 2 195
Ха здравейте и от мен!
На рожденичките - честито , на Морки - също!

# 6
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
весела седмица на всички малки и големи Hug Heart Eyes

# 7
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Успешна седмица на вси4ки  Hug

И още веднъж 4естито на рожденни4ките  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 7 914
Момичета,
благодаря за милите пожелания !!! Без тях днешния ден нямаше да е изпълнен с толкова усмивки !!!
Стоплихте ми сърчицето!



И да почерпя:





# 9
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Леле Звездичка, какъв е този пир!  #Crazy Не мислиш ли за талиите ни, все пак лято идва  hahaha


Лека и спорна седмица, момичета!   bouquet

# 10
  • Някъде под слънцето
  • Мнения: 360
Прекрасна и празнична седмичка и от ваш'та  много много щастлива леля Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Само хубави емоции по празниците!!!!!!
Звездинка, душа,  Hugпрекрасна почерпка, взимам си от всичко, по дяволите талията!!!!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 1 526
Здравейте, а и добър вечер!
При нас днес е празник- Песах!
Тази вечер е така наречената `седер песах` голяма и официална вечеря на цялото семейство. Дори децата пийнаха по глътка вино. Започва се седмицата с яденето на маца, приготвена по най- различна начини. Освен това имаме доста почивни дни. Които за нас няма да са точно почивни, но добре са ни дошли да поприключим ремонта, боята и да се изнасяме.
Да се похваля- срутихме две стени. Сега ги шпакловаха и оформиха малки сводчета. Получи се много красиво. Стана един огромен хол, в единият край с кухня и трапезария. Тези дни ще боядисаме и ще снимам. И сигурно ще има период от няколко дни, в който ще съм без нет  Sad, ама това да са ни проблемите!
Лека седмичка на всички и още веднъж честито на рожденничките   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet!

# 12
  • Мнения: X
вижте какво намерих

планини от еклери или новата тенденция при сватбените торти

http://images.google.se/images?q=Croquembouche&ie=UTF-8& … p;sa=N&tab=wi


напр.:


# 13
  • Мнения: 5 475
Да се разпиша по понеделнишки! Wink
Много щастие и успехи на рожденничките!  bouquet
Утре и аз си имам рожденник - съпруга ми!  Wink Heart Eyes

 Желая на всички успешна седмица. Hug  bouquet

Няма да ме виждате засега през деня - като му дойде времето ще си кажа за каквоWink

# 14
  • Мнения: 847
И от мен успешна и усмихната седмица!
Благодаря на вси4ки ви за пожеланията! Hug
Мамо Б, изкарахме си страхотно с Мистик ,тя е много слън4ев и хубав 4овек . Heart Eyes Hug...;и да си призная сега ми липсва...но като ни пуснат бързия влак за 15? Laughing, ще си ходим по 4есто на гости надявам се....имаме снимки ,но са в нейния апарат ,на моя батериите бях забравила да ги заредя... Hug...,тя ще пусне снимки по късно ...

Общи условия

Активация на акаунт